Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leteremtenétek párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteremtenétek párotokat ha kiderülne hogy megivott egy coca-colat?

Figyelt kérdés
Egészséges párkapcsolatban élnétek, azaz “mentes”, egészséges, bio, zöldséggel gazdagon ellátott étrendetek lenne, de a párotoknak lenne “kilengése”.
2023. júl. 25. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
7%
Egy miatt nem, csak ha rendszeressé válik.
2023. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a sok elmebeteg kérdés ma? Remélem, hogy kamu ez a sok irányításmániás, korlátozó ember.

Természetesen NEM, nem teremteném le.

2023. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Fel is négyelném.
2023. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Legkomolyabb kólákat iszom.


Üdv

MC Isti

2023. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Agyon is ütném érte😂
2023. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok az anyja, ő meg nem egy 5 éves kisgyerek, azt eszik és iszik, amit akar.
2023. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem szereted a hibáit. Akkor te hagyd békén. Miért kell a pártoknak teljessen ugyan olyannak lenni mint a másik? 40f
2023. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Én is így élek, ettől függetlenül majdnem minden hétvégén veszek egy 1,75-ös kólát, amit meg is iszom péntek-vasárnap között. (Vagy ami marad, azt már max kiöntöm, mert addigra úgysincs benne szénsav.) Mondjuk az én értelmezésemben mértékkel akármi belefér az egészséges életmódba.
2023. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sajnos nem kamu.


Sok ilyen elmebeteg "mindenentesen élő" létezik...


Szerintem nem ezen múlik. Az akaraterő. Hogy elhatározod, hogy holnaptól mondjuk kevesebb édességet eszel. De ettől függetlenül néha beleférhet egy csoki, vagy akármi, mert pontosan tudod, hogy amúgy az elhatározáshoz meg tartod magadat.


Csak a sok idióta ezt úgy értelmezi, hogy mondj le mindenről, amit kicsit is szeretsz.

2023. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Asszem, te lennél kilengetve.
2023. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!