Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy 22 éves srácot?

Figyelt kérdés

Nekem ő nagyon tetszik. De nem lehetünk együtt, mert van barátnője már jó ideje...

De én akkor is akarom ezt a fiút! :P

Segítsetek, hogyan érjem el, hogy engem akarjon, és ne a barátnőjét??

Amugy már egyszer megszólított, és beszélgettünk, lehet hogy én is bejövök neki?? :O

21 éves lány


2010. okt. 14. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
menj anyádba
2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez szemét dolog hogy tönkre akarsz teni egy kapcsolatot!
2010. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
az első hozzászólónak meg nem tanítottak egy kis tiszteletet? bunkó vagy hogy egy lánnyal így beszélsz :S
2010. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16:46 nos, akkor te is követheted...
2010. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lány hanem qrva. Te dög, te meg keress olyat, aki szabad. Rohadj meg. :)
2010. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog elvenni más párját...!

Egyébként meg ha el lehet szedni mástól, akkor nem félnél attól, hogy majd tőled is ilyen egyszerű lesz/lenne elszedni...?!

Hagyd...vagy légy a barátja, és ha már nem lesz barátnője, vagy szakítanak, akkor lesz egy váll, amin "kisírhajta" magát, de semmi esetre se próbáld elszedni!!!

Ha megpróbálod elszedni, rib@nc leszel...és ne csodálkozz ha rájön a barátnője, megver:D

2010. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ezek közül semmi, amiket itt leírtatok!

Tőlem is elszerették a jegyesemet, szóval nekem innentől kezdve nincs pardon!

De azért köszi, hogy írtatok!

Megoldom magam....

A másik pedig, hogy ez az oldal nem arra van, hogy szidjátok egymást, vagy épp a kérdezőt..... ti vagytok a bunkók, hogy így beszéltek, én soha nem írnék ilyet senkinek!!

2010. okt. 14. 17:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog h elveszed más párját, de ha el lehet venni...
2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
haha csak meg akar dugni :D
2010. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hmm, egy kapcsolat két emberen múlik, engem ha akarna sem tudna elcsábítani valami hülye csaj ha szeretem a barátnőmet.
2010. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!