Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy olyan srácot, aki tökéletes ellentétem, és az eddig megkérdezettek szerint (2 ember) nem illik hozzám?

Figyelt kérdés

Én visszahúzódó vagyok, ő társasági ember és szörnyen magabiztos. Talán egy hangyányit önimádó (önbálványozó) is.

Én alig járok el otthonról, és akkor is inkább csak könyvtárba, vagy sétálni megyek, általában inkább a jó öreg négy fal közt találok elfoglaltságot. Ő rendszeresen bulizik, bandázik.

Nem mondanám, hogy bombázó vagyok, de próbálok a lehetőségeimhez mérten jól kinézni. Ám attól félek, hogy ez kevés. Ugyanis ő tényleg szörnyen jóképű, ha annyira nem is, mint amennyire jóképűnek és tökéletesnek képzeli magát(kb. félistennek).

A szurkálódó, kötekedő stílusa is gondot jelentett először, de már megszoktam. Annál nagyobb gond, hogy ha csak rám néz/hozzám szól a csontjaim zselés állagúak lesznek, megnémulok, teljesen leblokkolok. Amire valami értelmes dolog jut eszembe, amit tehetnék, vagy mondhatnék, már késő.

De mindezek ellenére is eljutottam egy kis szempilla rezegtetésig, félénk mosolyig. Sőt, már egy keveset(1-2 mondatot) beszéltem is vele. Mostanában kiöltözök a kedvéért és egy kevés sminket is teszek fel, sőt tornázok is.

De egyszerűen nem veszi észre, ha szép vagyok, vagy jól csinálok valamit, viszont ha nem tökéletes a külsőm, vagy rosszul csinálok valamit, arra biztos, hogy megjegyzést tesz.

Na jó, szóval azt szeretném tudni, hogy mivel kellene próbálkoznom, vagy hogy egyáltalán érdemes-e időt pazarolnom rá?


2011. máj. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján nem érdemes. Inkább ne foglalkozz vele. Az ő életmódja, stílusa annyira más, mint a tiéd, hogy ha össze is jönnétek, semmi jó nem sülne ki belőle. Rövid távon ekkora változáson egyikőtök sem fog átmenni. Inkább reálisabb álmaid legyenek.
2011. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg nem foglalkozni vele,az ilyen félistenek inkább csak kihasználnák az olyan félénk típusú lányokat mint amilyen te vagy,ne akard meghódítani mert lehetetlen,csak a maga feje után megy...találsz nála jobbat is;)
2011. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, hasonló válaszokra számítottam.

Valóban nem érdemes ilyen fajta pasikkal kezdeni egy "magamfajtának".

De mégis, szerintetek tényleg teljesen hiábavaló és felesleges próbálkozni?

2011. máj. 19. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kalandot akarsz, érdemes. Ha komolyabbat, inkább kerüld el.
2011. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tobbszor hallottam mar hogy az ellentetek vonzzak egymast. A Te kerdesed is ezt igazolja. Sztem vagj bele!
2011. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ez a pasi egy nagy FASZ.

Bocsi a szóhasználatért. Ne foglalkozz vele, szarj a fejére, és akkor meg is láthatod akár, hogy reagál.

2011. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!