Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is bántana ez ?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal,és elég sok rossz dolgon mentünk át már együtt,de én végig kitartottam mellette, mert én olyan vagyok hogy akit szeretek azt nem csalom meg, ha kell tűzön vízen megyek vele.

Most is egy ilyen időszakot élünk,én támogatom minden erőmmel,viszont ma olyat mondott amin agyalok egésznap szinte.

Lényegtelen hogy mi volt az előzménye, mondtam neki szeretem, erre ő : "én is téged,nem cserélnélek le senkiért,de pár embert azért megdugnék"

Erre nem is tudtam mit mondani úgy meglepődtem.

Szóval nem tudom... ugye tök jó hogy nem cserélne le senkire, de az hogy lefeküdne pár emberrel igencsak fáj,mert mi van ha csak azért van velem mert én ott vagyok neki mindig? Mármint én úgysem hagyom el...egy fix dolog vagyok neki.

Értem én hogy hűség, nem vakság de ezt így ki jelenteni...

Nektek erről mi a véleményetek, hogyan reagálnátok?



2023. júl. 30. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Azt hogy egy bunkó, de őszinte ember.

Ilyen direktbe nem szoktàk kijelenteni a nőjüknek a pasik, de tuti biztos hogy mindegyik fejében ez van.

Kell pár nap amíg megemészted, èn is átmentem ezen.

2023. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez nagyon rosszul esne. A legrosszabb, hogy most nem lehet tudni, hogy annyira buta, hogy nem gondolta, hogy ez neked rosszul esne vagy feléri ésszel, hogy ez bántó és gyakorlatilag direkt bántott meg. Nem tudom melyik a rosszabb...
2023. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy te mindig ott leszel neki, mint hűséges lábtörlő, és most már elég bátornak érzi magát ahhoz, hogy el is kezdje beléd törölni a lábát. Gratulálok, egy ilyen "remek ember" mellett tényleg érdemes ám tűzön-vízen keresztül kitartani!
2023. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a lassú felvezetés. Végkifejlett a hármas szex és/vagy nyitott kapcsolat
2023. júl. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 he84 ***** válasza:
74%
Hát eléggé egy bunkó a barátod. Ezentúl ne tegyél meg érte mindent, nem érdemli meg és örüljön annak, hogy ezután még vele maradsz, de a helyedben kérdező elgondolkoznék egy szakításon. Ám az 1-es válaszoló téved abban, sajnos általánosítja az összes férfit magából kiindulva. Nem minden férfi gondol arra, nem minden férfi tenné azt, hogy a párja, szerelme mellett, hogy szexelne mellette még néhány nővel olykor. Vannak olyanok is, akik valóban hűségesek és akik valóban a párjukon kívül nem tudnának más nőkkel szexelni. Az én barátom is ilyen, hogy mellettem nem néz úgy más nőkre, pedig nincs megtiltva.
2023. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Pedig az 1-esnek van igaza. A legtöbb pasi nem vak, megnéz màst meg belegondol mi lenne ha vele sexelne stb... Csak nem olyan bunkò, mint a Te pàrod aki ki is mondja az arcodba.
2023. júl. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság. Ennyi. Semmi baj a sráccal, te meg ennyit érsz!
2023. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Biztos viccnek szánta, de elég bunkó vicc és sértő is. 4 éve élsz vele? És korábban nem volt ilyen?
2023. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!