Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet emögött?

Figyelt kérdés

Azt mondta a párom (52 éves férfi) hogy kielégítetlenül érzi magát a kapcsolatunkban (szexualisan)

Ezt pont egy egyutt töltött hetvege után mondta, amikor szex is volt. Habar már csökkent egymas irant a ”hév”, tudom, de meglepett a kijelentese.

Probaltam vele megbeszelni, hogy mi az oka ennek, de utana már nem volt hajlandó erről beszélni, azt mondta, hogy csak vicc volt ( ezek szerint úgy érzi, hogy nem tudnák úgyse változtatni, tehát nem gondolja, hogy értelme lenne ezt velem megtárgyalni)

Mondjuk én szeretem a szexet es még mindig elég jó vagyok benne szerintem, orált szívesen es jól csinálom. Mar arra gondolok, hogy esetleg az anál kéne neki, (nem szeretem, próbáltam) de sose kérte. Párszor utalt hogy mi lenne ha megpróbálnám stb kérdeztem hogy miért szerintem a nők nem szeretik erre azt mondta hogy de, az előző női is szerették, de neki mindegy, ő nincs oda érte, csak ha én élvezném akkor. Tehát még élvezni is illene az anált nemcsak kipróbálni.

Így főleg oralt kér tőlem, azt szereti es ezt preferálja ha választania kell normál behatolasos szex es e közt, mindig az orált kedveli

Sokszor gondolok arra, hogy esetleg nem tart elég vonzónak, vagy nem érzi irántam a kémiát, es azért erzi magát kielégületlennek.

Mindenesetre egy “mindenevő” szeximádó múltja van, több párhuzamos szexkapcsolata is volt es arra gondolok, hogy neki esetleg a kielégülést a “több nő” jelenti, tehát, ha több nővel szexelhet, szereti a változatosságot.

Tehat vajon melyik alternatíva lehet amögött, hogy kielégületlennek erzi magát, sajnos csak tippelni lehet mert nem hajlandó megnyílni. Pedig kar hogy mellettem szenvedjen, en nem varom el, akármikor szakíthat. (mondtam is neki, de nem akar)

Nekem is jobb lenne egyedül, mint így mert teljesen cikinek érzem így a kapcsolatot.


2023. júl. 31. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Te kielégült vagy állandó szopással?
2023. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem kielégít. Engem az érdekel, hogy ő miért nem érzi magat kielegultnek
2023. júl. 31. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Néma gyereknek anyja se érti a szavát.
2023. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Több nő, fakanál, beteg vágyak.
2023. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi offos. Szerintem. Bár úgy tűnik, szerinted is...
2023. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem is jobb lenne egyedül, mint így mert teljesen cikinek érzem így a kapcsolatot."

Te is szakíthatsz.

2023. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne ez a nagyarcú f@sz.
2023. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!