Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy nem érdekelnek az emberek? Mások kiszemelnek egy nőt és meg akarják ismerni. Engem nem különösebben érdekel ki mit csinál amíg a köreimet nem háborgatja. Mi állhat emögött?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Biztosan Te vagy Hannibal Lecter. :)

Amíg nem gondolkodsz emberhúsból készült recepteken, nem kell aggódnod.

(De Schopenhauer is hasonlóképp gondolkodott, mint Te.)

2012. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A távolságtartó objektivitás nem áll távol tőlem, néhányszor már hasznomra vált. Húst illetően maradok a pulyka vagy csirke változatnál. Bár egy jó kis velős piritós, hmmm... ;)
2012. febr. 22. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Antiszociális vagy.
2012. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
unalmas lehetsz...
2012. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez honnan jött? Rengeteg minden érdekel. Ha találnék egy igazán okos nőt, aki nem dől be a sok maszlagnak a hétköznapokban sem az jó lenne. Csak példa amiről legutóbb vitáztam:

Szememre vetette valaki hogy nem használok öblítőt. Erre én mondtam hogy a mosógélhez nem kell, mivel illatos, s az öblítőt amúgy is a mosóporhoz találták ki hogy elősegítse a mosóporszemcsék szövetből való eltávolítását, megelőzendő a későbbi bőrirritációt.

Na ez már sok volt, pedig csak ész érvekkel alátámasztottam a döntésemet.

2012. febr. 24. 09:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy hozzád hasonló fiút. :) én lányban vagyok ilyesmi, elvagyok a saját kis világomban nem nagyon érdekel ki mit csinál vagy kivel jön össze. Ha találnék hozzám illő partnert nem mondom, hogy nem próbálkoznék meg a párkapcsolattal, de nincsenek jó tapasztalataim...

Habár mikor összehoz az élet új emberekkel nem zárkózom el, de nem is beszélek feleslegesen. :) Sok fiatal el sem tudja képzelni az életet párkapcsolat, bulizás, alkoholizálás nélkül. Szerintem nem veszítünk sokat ha nem tapasztaljuk meg. Az embernek hűnek kell maradnia önmagához és emberségesnek leginkább a körülményektől eltekintve. A fiatalságot ki kell használni nem elpocsékolni. Az ismerkedésről pedig azt mondom, sohasem késő megtalálni az igazi társat ha akarjuk egyszer úgy is betoppan az életünkbe, csak észre kell venni!

Végtére is semmi gond nincs veled csak érdemben fontosabb dolgokat tartasz szem előtt.


21L

2012. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egészen addig lesz így, amíg meg nem látsz valakit a köreidben, akinél bekattan, hogy "Ő KELL!" - és rendszerint felsülsz, mert nincs gyakorlatod a nők terén. Utána rájössz, hogy igazából mások sem akarnak nagyon ismerkedni, csak gyakorolnak, hogy mikor az Ő-t megismerik, ne bénázzák el.
2012. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nos igen, sokáig lúzerként gondoltam magamra mivel amíg mindeki bulizott és bagózott a középiskolában, nekem a kedvenc helyem a könyvtár volt.

Ma már másképp látom, hisz azok az évek jó értelemben meghatározták azt aki ma vagyok. Pár éve angolul dolgozom, szeretek szervezni, összehangolni dolgokat. Viszont a munkán kívül egyfajta buborékban élek.

Belekóstoltam már sokmindenbe, a hangtechnikuskodástól a robbantáson át a hegymászásig, de valahogy ez a nősüléses nem tudok valaki nélkül élni dolog nem jön. 35 leszek rövidesen, s az emberek egyre furcsábbnak találják a helyzetemet. Se ex se tervezett feleség vagy gyerek, biztos defektes vagy b_zi. Na szépen vagyunk.

2012. febr. 24. 09:28
 9/14 A kérdező kommentje:

9:22-nek

Erre elég kicsi az esély. Az "ő kell"-hez nálam nagyon sokmindennek kell passzolni, s nem külsőleg vagy materiálisan. Apróságokban nem vagyok toleráns ahogy észrevettem. Egy utcán hanyagul eldobott szemét pl máris kizárja az illetőt a mentalitása miatt.

2012. febr. 24. 09:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lenézed őket:) Mivel számukra nem az a fontos, ami neked: te magasra értékeled az intelligenciát, a műveltséget, az érdeklődő, kíváncsi embereket. De ami szerinted fölösleges (gondolom én ilyen lehet a divat, pletykák, stb.), de másoknak fontos, a te álláspontod szerint ők nem annyira kifinomultak, mint te vagy, mivel nem olyan rettentően érdekes dolgok érdeklik őket, mint az akvarisztika. Vagy más, téged érdeklő téma.


Ezzel alapvetően neked lesz problémád. Én is hasonló vagyok, nem érdekel az, ami az átlagembernek érdekfeszítő - ellenben próbálok benne minimális jártasságot szerezni. Amíg nem találsz olyan partnert, aki neked mentálisan egy kihívás, rendelkezik azokkal a kognitív képességekkel és kvalitásokkal, mint amivel te, addig egyedül is maradsz. Mert igényed van arra, hogy a pároddal téged érdeklő témákban is tudj beszélgetni, ez pedig olyannal nem fog menni, akinek ennyire gyökeresen elüt a világképe a tiedtől.

Én legalábbis ezt tapasztaltam, nekem is problémát okoz kapcsolatok kialakításában az, hogy számomra egészen triviális dolgokat megkérdeznek, legrosszabb esetben nem is érdekli őket.

A legjobb, ha olyan nőt keresel, aki hasonló hévvel áldozza magát a tudományos kíváncsiságnak - talán egy karrierista nő lenne neked az ideális.

2012. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!