Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintenek mièrt csinàlja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintenek mièrt csinàlja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24èves no vagyok , 4èves kapcsolatomròl lenne szò. Vèlemènyeket szeretnèk kèrni.. Ugyan is az utòbbi 1èvben azt veszem èszre a lejton megy lefelè a kapcsolatunk,hiàba teszek èrte. Egyàltalàn nem figyel ràm, nem emlèkszik semmire amit mondok neki, Nincsenek mèly beszèlgetèseink mint egykor voltak Tiszteletlen velem szemben ami règebben sosem fordult elo.. Szàmtalanszor pròbàltam vele beszèlni errol, mire nagynehezen ràjött o is hogy el tàvolodtunk egymàstòl megbeszèljük mindig hogy vàltoztatunk de 1,2napig tart aztàn ugyan olyan minden.. O Vàltig àllítja hogy rèszèrol semmi nem vàltozott ugyan ùgy ènvagyok a mindene.. de vagy egy kezemen megtudom szàmolni hogy az utòbbi idöben mennyiszer hangzott el a szàjàbòl a szeretlek..Èn nagyon szeretem ot,nem szeretnèm elveszíteni de nagyon egyedül èrzem magam ebben a kapcsolatban.. Ha az utòbbi napokban felhozom neki ezt a tèmàt àltalàban mindig ideges lessz ès èn ne fàrasszam … Mi a vèlemènyetek? Mit csinàlok rosszul? Eddig biztos voltam benne hogy nem csalt meg, de most màr tènyleg kezdek elbizonytalanodni.. Köszi a vàlaszokat!
2023. aug. 3. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket csinál hogy tiszteletlen? Honnan veszed hogy megcsal?
2023. aug. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kiabàl, Amikor beszèlni szeretnèk vele errol àltalàban mindig az a vège hogy csùnyàn beszèl ès lehord .. A megcsalàs pedig azèrt mert mi màs miatt lenne velem ilyen? Amikor règebben sosem kiabàlt volna velem semmièrt,èreztem akkor hogy èn vagyok a mindene.. most meg teljesen ki fordult magàbòl.. nem is ismerek rà,fogalmam sincs hova tunt akit èn megismertem 4èvvel ezelott..
2023. aug. 3. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a régi szerelmes akibe beleszerettél, ő már nem fog visszajönni, az új énje a jelenlegi arca” ki tudja hány évig.. kell ez neked?
2023. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerelmed*
2023. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha valòban nem fog sosem vissza jönni az akibe bele szerettem, akkor a jelenlegi ènje pont olyan ember akivel nem jöttem volna össze sosem.. Csak ennyire szerintem senki nem tud megvàltozni ,lehetsèges ez a valòdi igazi ènje.. ès eddig is ez volt csak màr lehullott az àlarca..
2023. aug. 3. 01:53
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
A pasikbol elszáll a kezdeti lelkesedés szerelem.
2023. aug. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
#6, ne általánosíts! Itt nem "A" pasikról van szó, csak egyről. Valóban úgy tűnik, hogy az ő lelkesedése elfogyott, esetleg másra irányul. Muszáj lenne megbeszélni, hogy mielőbb tovább lehessen lépni, mert ez így csak időpocsékolás. Plusz egyre jobban sérülsz.
2023. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
De ez általános.kulonben nem sírna egy nő sem
2023. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!