Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintenetek rossz az hogy...

Szerintenetek rossz az hogy IRIGY vagyok?

Figyelt kérdés
a baratnom most hivott fel,hogy szerdan szult! persze nagyon orulok neki,meg minden,de bennem van az is hogy nekem mikor lessz mar!! mostma nagyon idegesito,hogy mindenki azt kerdi,hogy hat nekuknk nem lessz mar babank? persze udvariasan mosolyogva mindig azt mondom,hogy majd lessz nekunk is,de a szivem olyankor meg tudna hasadni!!
2012. febr. 4. 17:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
lassan 2 eve probalkozzunk
2012. febr. 4. 17:51
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg szerintem sok nő él át ilyesmit, ha másért nem is de a társadalmi elvárások miatt. Nyilván már nagyon szeretnél babát és ez is benne van, nem szép az irigység, de én is az voltam szeptemberben barátnőmre, aki harmadjára esett teherbe gyógyszer mellett, mi meg próbálkozunk és mégsem jön..
2012. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem is teljesen normális ahogy érzel. Pontosan ezt élem át én is. Minden barátnőm szült már, mindenhol kicsi baba van, nálunk meg nem jön. Pár hónappal ezelőtt én is annyira irigy voltam, hogy inkább nem is beszéltem velük...aztán lelkiismeretfurdalásom lett,és lemondtam, hogy mi bánt. Egy igaz barát megérti.
2012. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ti miota probalkoztok?
2012. febr. 4. 18:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális! Bár nekünk elsőre összejött a bébi, barátnőmék két éve várnak rá. Amikor kiderült,hogy terhes vagyok, nem mertem felhívni. A férjem mondta,hogy rosszabb lesz,ha mástól tudja meg.

Felhívtam és gyászos hangon elmondtam neki. Ő meg kérdezte,hogy most akkor én nem örülök. De igen, csak tudom,hogy ő is nagyon vágyik rá és nem akarom bántani. Mondta,hogy nyilván "irigy", de nagyon boldog,hogy nekünk összejött.

Nekik még mindig nem jött össze, de sokat beszélünk róla. Hogy hol tartanak a vizsgálatokkal stb. Én meg biztatom, szerzek neki telószámokat!

Imádja a fiam!:)

2012. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a ferjem spermaja jo lett! nekem mult honapban volt laporoszkopias mutetem,mert volt egy cisztam,amit ki kellet venni,kozben megnezte a doki hogy ha atjarhato vagyok e,es hala az egnek az vagyok! a hormonjaim nem tudom meg ha rndben vannak e,mert en buta fejemmel megcsinaltam a ciklus 20-ik napjan,ami jo lett,csak a progreszteron lett nagyon alacsony, 0,95 lett,es legalabb 15-nek kellet volna hogy legyen! a fsh,lh arany pedig 2:1 lett,de a doki el mondta hogy ezt nem veszi figyelembe mert a ciklus 3-ik napjan kellet volna meg csinalnom ezt a vizsgalatot,es nem a 20-ik napjan!! szoval most varom hogy megjojjon,es megyek a ciklus 3 ik napjan megcsinalni a vervizsgalatot,es akkor meglassuk hogy mi lessz! szerintem nincen peteeresem,de remelem fog majd segiteni a doki hogy minden rendben legyen!!
2012. febr. 4. 18:36
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
lessz 1 sz..: lesz
2012. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Én is ugyan ezt érzem amit Te Kedves Kérdező!

Az egyik sógornőm febr. 1-re volt kiírva (még nem szült meg) és már teljesen be vagyok parázva hogy hogy megyek látogatni! Amúgy ő olyan hogy a bolhából is elefántot csinál. direkt tette az agyát előttem, mikor találkoztunk meg nem győzte előttem simogatni a hasát. mikor megtudtam, hogy terhes mintha kést döftek volna a szívembe!!!!(örülök neki, de nagyon fáj még most is. és akkor meg úgy csinál mintha nagyon sajnálna hogy nekünk meg nem jön össze. legalább már olyan 4-5 hónapos lehetett mikor rátudtam magam venni arra hogy megkérdezzem, hogy hogy van és mikorra van kiírva. totál kész vagyok.....

2012. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Úgyanez a kérdés már az én fejemben is megfordul több mint 4éve szeretnénk babát.Ez idő alatt a sógornőm már a másodikkal terhes.Mondanom se kell mit érzek.Emellett mi is folyton kapjuk a"nektek mikor lesz már" kérdést!És az összes velem egykor lányok már babakocsit tologatnak!Szóval nem tudom hogy ez irigység-e?! szerintem egy kis egészséges irigység van bennünk,de ugy gondolom ez a mi esetünkben megbocsátható!!!:(
2012. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy én mennyire rühelltem azokat az ismerőseimet, akik mindig ezzel nyaggattak, pedig tudták, hogy nem egyszerű nekem, mert hiába próbálkoztunk évek óta!


Érdekes, amióta sikerült, azóta nem kérdezgetik hetente, hogy boldog vagyok-e!


Ennyit az emberek tapintatosságáról :D:D:D


Szóval szerintem normális, hogy irigy vagy, de nem is irigy csak legbelül a szíved mélyén csalódott!


Nagyon sok egészséget kívánok neked, az nagyon fontos, és kitartást is ahhoz, hogy végigjárjátok utatokat a pároddal, és végül meglegyen az az 1 szem gyermek legalább. :) vagy ha lombikoztok majd lehet hogy több is :)


Na akkor majd visszavághatsz, hogy neked meg egyből kettő :D


Felesleges fájdalomtól pedig próbáld meg megkímélni magad.

2012. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!