Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntés ez? Elmenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés ez? Elmenni, vagy nem elmenni ez itt a kérdés! Ez szakításra való ok? Ti, h reagálnátok?

Figyelt kérdés

Update : Azóta megbeszéltük a dolgokat, kibékültünk, viszont úgy néz ki, h lesz megint egy ilyen összejövetel, amin viszont már én nem szeretnék részt venni, mert félek, h megint csak örömmel pátyolgatná a csajt, (vagy akár több is lenne...), és engem megint xarba se nézne....

De ha itthon maradok, akkor is csak azon agyalnék, h épp mi történik ott...



Adott egy összejövetel, ahol a pasim a haverja csaját vigasztalja, mert a srác csúnyán beszélt vele


A párom olyan lelkesen vigasztalja a csajt, h még az sem érdekli, ha én eltűnök x időre, és mikor visszamegyek, fel sem tűnik neki....


Majd másnap úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna : ölelget - csókolgat


Azt tudom, h a csaj, és közte nem történt semmi, de azért akkor is mély nyomott hagyott bennem az előző napi viselkedése...


Olyan volt, mintha megcsalt volna, h mást pátyolgat, engem pedig le se szar...


Mikor számonkértem a páromat azt mondta, h nem érez semmit a csaj iránt, és engem sem akart megbántani, csupán azért vigasztalta, mert megsajnálta... szakításra való ok? Ti, h reagálnátok?


Adott egy összejövetel, ahol a pasim a haverja csaját vigasztalja, mert a srác csúnyán beszélt vele


A párom olyan lelkesen vigasztalja a csajt, h még az sem érdekli, ha én eltűnök x időre, és mikor visszamegyek, fel sem tűnik neki....


Majd másnap úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna : ölelget - csókolgat


Azt tudom, h a csaj, és közte nem történt semmi, de azért akkor is mély nyomott hagyott bennem az előző napi viselkedése...


Olyan volt, mintha megcsalt volna, h mást pátyolgat, engem pedig le se szar...


Mikor számonkértem a páromat azt mondta, h nem érez semmit a csaj iránt, és engem sem akart megbántani, csupán azért vigasztalta, mert megsajnálta...


2023. aug. 3. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"mert félek, h megint csak örömmel pátyolgatná a csajt, (vagy akár több is lenne...), és engem megint xarba se nézne." - ez mi? Ez párkapcsolat, hogy nem mersz vele együtt társaságba menni, mert félsz, hogy ismét megaláz?
2023. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy akkor elkapott a féltékenység, de én hinnék neki.

Szerintem emiatt ne szakíts, ne hagyd ki a kozos programot, lehet most jobban odafigyel majd rád.

2023. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

80 felett kaptál a múltkor válaszokat, írták többen, hogy hagyd el, mert a múltban szexkereső oldalakon járt és amikor iszik levegőnek néz teljes mértékben.



Aki illuminált állapotban semmibe vesz annak akkor jön elő a valódi énje veled szemben főleg úgy, hogy szexkeresőn nézelődött (nézelődik még mindig csak óvatosabb!).


Veled van, mert ragaszkodik valamilyen szinten, hozzád van szokva, de nem szerelmes beléd és egyáltalán nem becsül meg téged, csak annyi az egész, hogy egyedül nem akar lenni, társfüggő és azok alapján, hogy akkor rögtön nem tetted ki, hogy rajtakaptad, hogy más lányokat dugna meg (megdug!) és hogy azok után sem, hogy részegen nem érdekled arra enged következtetni, hogy te is durván kapcsolatfüggő vagy.


Nem mered elengedni, mert szingliként mi lesz veled, úgy érzed kudarcot vallottál, nem találod a helyed.


Viszont mellette még inkább nem találod, még ezerszer rosszabb, mert azon jár az eszed, hogy mi lesz, hogyha megcsal (pedig lehet, hogy régóta hűtlen!), nem tudsz benne megbízni.

Akármit mond, akármit tesz lesed, az agyadban levezeted, hogy biztos félre fog lépni aztán nyugtatgatod magadat, hogy nem és ez így megy körbe-körbe míg be nem kattansz!


Felteszek neked én két kérdést: - Ér neked annyit egy f@rok, hogy megbolondulj? ^^


- Önmagad szereted jobban, vagy őt? ^^


Válaszolj rá magadnak és aszerint cselekedj, rajtad múlik (én már rég kiraktam volna).

2023. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose gondoltam volna hogy egyszer ugyanazt a sztorit olvasom gyakorin és facebookon az Asszonysutyorgóban
2023. aug. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2023. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
WTF is Asszonysutyorgó? :D :D
2023. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Egy hatalmas csoport facebookon, tízezres létszámmal. Csak nőket engednek belépni, és körülbelül olyan fórumként működik, mint a gyk. párkapcsolatok rovata. Név nélkül lehet posztolni, így mindenki minden problémáját ki meri írni, és tanácsot kérni. Ugyanezt a történetet ma feldobta nekem onnan a timeline.
2023. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!