Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szakításra való ok? Ti, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakításra való ok? Ti, h reagálnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy összejövetel, ahol a pasim a haverja csaját vigasztalja, mert a srác csúnyán beszélt vele

A párom olyan lelkesen vigasztalja a csajt, h még az sem érdekli, ha én eltűnök x időre, és mikor visszamegyek, fel sem tűnik neki....

Majd másnap úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna : ölelget - csókolgat

Azt tudom, h a csaj, és közte nem történt semmi, de azért akkor is mély nyomott hagyott bennem az előző napi viselkedése...

Olyan volt, mintha megcsalt volna, h mást pátyolgat, engem pedig le se szar...

Mikor számonkértem a páromat azt mondta, h nem érez semmit a csaj iránt, és engem sem akart megbántani, csupán azért vigasztalta, mert megsajnálta...


2023. júl. 6. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
83%

Nem kötelező vigasztalni, de lehet olyan kedves ember, ezt csak te tudod, hogy olyan-e.

Te miért nem vigasztaltad meg vele együtt? Érzéketlen vagy?

2023. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
67%

De önző vagy. :D

Ekkora probléma, hogy a pasid rendes volt egy ellenkező neművel? Istenem...

2023. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
87%

Miért kéne trackelni folyamatosan, hogy hol van a másik? Önálló ember, csak képes életben maradni meg gondoskodni az időtöltéséről.


Ha a haverjával mélyedt volna el egy beszélgetésben úgy, hogy nem veszi észre, hogy kimész mosdóba, az is zavart volna? Vagy csak azért zavar, mert az illető egy csaj?

2023. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
86%
Ha hetekig/hónapokig vigasztalgatná az már gond lenne, de itt csak egy alkalom volt és ennyi.
2023. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ennyiért biztos nem szakítanék. Kivéve ha feltűnően nem kedvességből vigasztalta, hanem az jött le, hogy tetszik neki és kihasználja a helyzetet, próbál rámozdulni. De ha valóban csak beszélgettek, akkor abból nem csinálnék ügyet. Lehet a barátjának próbált segíteni elsimítani az ügyet, lehet a lányt is kedveli emberileg és tényleg megsajnálta, ezzel nincs gond. Akkor se, ha közben nem figyelte, hogy én éppen hol vagyok.
2023. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
76%

Na ne már... 😆

Tényleg elvárod, hogy a pasid minden pillanatban téged meg a kis lelked rezdüléseit lesse? Épp ott volt a társaságban egy elesettebb, vigaszra szoruló személy, és besértődsz, amiért 5 percig nem veled foglalkozott? Ciki.

2023. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
74%

Nőitársadról van szó, akivel a párja/exe csúnyán viselkedett és ahelyett, hogy sajnáltad volna, még rá haragudsz, mert a párod empatikus és megvigasztalta helyetted is.


Nem hogy örülnél, hogy a párod érzelmi intelligenciával rendelkezik te csak magadra gondolsz.



Azt hiszem, hogy jobb lenne, hogyha szakítás lenne a vég és jöjj össze a tuskó haverjával. Pontosan összeilletek, mindketten egoista gyökerek vagytok! A párod/exed meg legyen a csajjal, mindketten értelmesebbek, mint ti a haverral. :-DDD

2023. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
31%
Azért azt nem tudjuk hogy vigasztalta. Nem mindegy hogy vele szemben ült és próbálta poennal felviditani vagy mondjuk a csaj a vállára borulva pityergett.
2023. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
72%
8, és ez miért is számít?
2023. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
76%

És akkor most mi van, ha siratott és átölelte? A kérdező is megtehette volna és akkor nem lett volna ez!


A havert ha olelgette volna, vagy vigasztalta volna szavakkal, akkor is szakitasra való ok a szituáció?


Ha igen, a kérdező azt szeretné, hogy a párja csakis rá figyeljen mindig. Ha nem, akkor meg birtokló féltékeny típus.



Ez az egy alkalomról van szó, hogy úgy érzed kérdező, hogy levegőnek tekint? Ha máskor is fordult elő ilyesmi, hogy más fontosabb, akkor mi kerül előtérbe? Munka, egyszer-kétszer haverok, család? Ha ők, akkor beszabályoznád és te veled van a probléma.


Írd inkább le, hogy hogyan viselkedik amúgy a párod.

2023. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!