Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan, érzem bántónak ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan, érzem bántónak ezt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal. Ő (F) már főállásban dolgozik, én még tanulok az egyetmen,de mellette dolgozok, van egy jó havi keresetem.


Júniusban a páromnak, úgy alakult, hogy nem maradt a hónap végére pénze, de tankolásra kellett volna neki kb 20.000-30.000 ft.


Ezelőtt is mindig mondtam, hogy én is beszállok a költségekbe (ha már együtt vagyunk, és együtt megyünk ide-oda). de ő mindig elutasítja hogy ő tőlem nem fogad el pénzt, meg hogy ő nem negedi hogy én fizessek pl. tankolást.


És mint kiderült, az utált testvéérhez ment kölcsönkérni pénzt tankolásra. Ez nekem nagyon bántó. ha már együtt vagyunk, együtt élünk, akkor miért a tetsvérétől kér pénzt? (Én minden probléma nélkül oda tudtam volna adni azt a 20-30 ezret tankolásra)



2023. aug. 4. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az, hogy jogos, vagy jogtalan. Egyszerűen úgy érzed és kész, beszélgessetek el, hogy téged nem zavar, hogyha kölcsön adsz, besegítesz, ha nem kér tőled, akkor fogadd el a döntését, szerintem tekintettel van rád csak ennyi történik.
2023. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van neked elég bajod, tanulsz dolgozol ,párod sem igazán tud kielegiteni, nyilván nem tőled veszi el a pénzt. Ez nem jogos vagy jogtalan , te meg hozakepest egy kicsi csajszi vagy ő meg már felnőtt. Amúgy meg annyit nem furikazza a popódat h elkérje a benya arat
2023. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Lúzerekkel nem kezdünk
2023. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem soha eletemben nem.volt.olyan pasim akinek a lakasat kocsijat kellett volna fizetnem.

Mivel eleve ő tart kocsit es nem tomegkozlekest valasztotta evidens hogy ő müszakiztatja adozza karbantartja tankolja.

Es tenyleg ritka égő lenne nőket ezzel lehuzni

Aki nem birja tartani annak nem.kell kocsi.

2023. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Hé 4-es! Ekkora szájjal akkor abba a kocsiba be ne üljél. Kívülről nézheted, ennyi.
2023. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neki olyan helyen van a munkálya illetve munkaidő, hogy csak az autó jöhet szóba. tömegközlekedés nem
2023. aug. 4. 13:06
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös. igen pont ezért akarok beleadni én is. mert hétvégente azzal a kocsival megyünk ketten kirándulni, erre-arra. én is bele ülök, én is használom, van hogy vezetem is, akkor hagy adjak bele.
2023. aug. 4. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne sértődj meg ezen! A pasid valószínűleg érzi, hogy mennyire ciki volna, hogy miközben ő teljes állásban dolgozik, a még tanuló és mellette dolgozó csajától kéne kölcsönkérnie. Nekem égne az arcom a helyében. Hagyd, hadd legyen férfi és hadd oldja meg másképp!
2023. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Gyonyoru egy egyetemista lehetsz ha a munkaja szot le mered irni ly-vel. Aki ennyire vilagtalan hogy alapveto dolgokat nem tud, abbol milyen szakember lesz? Ramernetek bizni egy ilyenre az eleteteket ha mondjuk sebesz lenne? Vagy a vallalkozasotokat ha penzugyi vegzettsege lenne? En nem.
2023. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ra mernetek bizni
2023. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!