Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túldícsérnek mások előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túldícsérnek mások előtt a szüleim de ezzel csak ártanak nekem? Hogy állítsam őket takarékra?

Figyelt kérdés

Szüleimnek van egy olyan ostoba szokásuk amit szerintem sokan csak a filmekből ismernek max.Szóval azzal szeretnének engem segíteni a csajozásban hogy potenciális lányismerősöknek vagy velem hasonló korú lányoknak össze vissza dícsérnek hogy én milyen okos vagyok milyen rendes stb.

Márpedig amennyire én ismerem az emberek észjárását ez inkább visszataszító és fordítva sül el mint ahogy azt az ömlengő szüleim akarják.Szóltam nekik hogy ne dicsérgessenek mert ezzel ellenkező hatást érnek el de mindig értetlenkednek:"Azt akarod hogy inkább gyalázzunk...na ne bomolj?!"


2010. okt. 15. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Persze ennek nincs sok haszna de szerintem marha jó úgy indulni egy csajnál hogy beégetnek anyuék :) Utána fogod a fejed de már szóba tudsz vele állni.
2010. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, igaz ennyire nem, de mikor egyszer csak megjelenik egy tál szendviccsel, meg itallal a szobámban, attól a falra tok mászni... De hiába mondod, szerintem.
2010. okt. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!