Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne érezzem magam ilyen rosszul ezért?

Figyelt kérdés

A barátom aki nagyon aktív a közösségi médiában (instán 300 kép, több ezer követés, facen bárkit visszaigazol szintén több száz kép) engem nem vállal fel. Mióta járunk azóta alig tesz ki bármit azt mondta megváltozott. Viszont hétvégén amikor rokonaival találkoztunk és én nem csatlakoztam egy programhoz rögtön készített képet és kitette az oldalára. Rólunk is készültek már képek, egyet sem osztott meg. Alapvetően nem érdekelne, de ebben az esetben sajnos igen, hogy tudom milyen aktív, plusz a rokonos képet azonnal megosztotta. Ha elmentem volna és én is szerepelek a képen biztosra veszem, hogy nem osztja meg. Sok programon voltunk, sok kép készült azok nem kerültek ki.

Alapvetően nem rejteget az életben, tehát rokonok, barátok előtt nem titok a létezésem. Mégis azt gondolom, hogy talán nem vagyok elég jó nő akit ezért nem akar felvállalni, van más is neki, flörtöl nőkkel? Bár az is furcsa lenne, mert mondta mennyire odáig van és szép vagyok, sokat vagyunk együtt.

Mégis megfojt ezaz érzés és nem tudok úgy tekinteni rá, mint egy megbízható személyre. Mit tehetnék ez ellen?


2023. aug. 7. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól látod a helyzetet. Eleve nem normális ha valaki a közösségi oldalaknak él ilyen szinten.

Abban pedig szinte biztos vagyok hogy flörtölget más nőkkel ezeken az oldalakon. Ezért nem vállal fel téged.

Ettől függetlenül lehetsz nagyon szép is. Nem benned van itt a hiba.

2023. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá! Főleg a most hétvégi rokonos program miatti fényképfelrakások miatt.
2023. aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem is valami hasonló van a dologban. Talán sok követője szingli lányokból áll, és fél, ha felteszi a képeket, elveszti őket. Gyanus, hogy flörtöl is velük. Én csak minimálisan vagyok jelen a neten, a párom is, ezért nagyon kevés képet töltünk fel, de ha nem vállalna fel, az nagyon zavarna.
2023. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Sokan nem teszik kirakatba a párkapcsolatukat, pedig évek óta komoly. És az is benne van a pakliban, hogy csomóan kikövetik, vagy nem jön annyi like ezekre.. már akinek ez számít.
2023. aug. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4, de exével még mindig látható pár kép, x évesek a képek. Gondolom őt valamiért vállalta.

Persze az is benne lehet, mert láttam ilyen tinik jelölik sokszor 12-15 évesek. De ő nem gyárt tartalmat, hogy ez számítson, hogy hányan jelölik, kedvelik.


Nem kérdezhetek rá, mert nem is követem instán, így bolond libának látszanék aki nyomozgat utána.. :(

2023. aug. 7. 09:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj tole semmit. Egyertelmu a helyzet, lepned kell.
2023. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az a baj, hogy közösségi oldalakon nem vállal fel, mert sok pár ugyanúgy nem teszi. Inkább az, hogy napi szinten fenn van az oldalakon és másokkal pózol annak ellenére.

Nem tudom mi hajtja, hogy téged nem vállal fel, lehet féltékenység, birtoklás, nem egyenrangú kapcsolat, vagy, hogy nem vagy te igazából a barátnője, másokkal flörtöl, esetleg szégyell téged, de mindegyik verzió tré, úgyhogy a legjobban tennéd, hogyha elengednéd a kezeit örökre.

2023. aug. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!