Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagy rèsze mièrt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy rèsze mièrt gondolja azt, hogy több mindent megtehetnek mint a fèrfiak?

Figyelt kérdés

Pàrkapcsolatban főleg.


Nekem lehet, neked nem.


Sok olyan làny ismerősöm volt aki azt mondta, hogy mert ők ùgy gondoljàk, hogy nekik lehet, nekik ez jàr..


Volt olyan làny aki azt mondta a nők ilyenek ès nem tudsz mit csinàlni.



2023. aug. 9. 09:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%

Na ez a tipikus, "nekem sikerült, mindenkinek a maga hibája". Ezzel elérheted azt, hogy nagyképű legyél, és mellőz minden empátiát.


Nem hiszem el, hogy te magad írod le, hogy mindenki más. Ja, de ha hibáztatni kell másokat, mindenki egyforma, ugye.

2023. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ez nem önteltség. Most aki egyáltalán nem ért veled egyet az csakis az lehet, vagy érzéketlen dög?

Egyáltalán minek hoztad fel a nők elleni bántalmazást, amikor nem is arról volt szó? Miért védelmezed őket ennyire, hogy személyeskedéshez és sértegetésekhez folyamodsz?

Bántalmaztak? Nagyon sajnálom, ha igen, de te hagytad, hogy mindaz megtörténjen. (felnőttként)

Részben, nem teljesen te is hibás vagy, mint mindenki más, ha férfiról, ha nőről van szó.

Miért van az, hogy más nőt nem lehet "elkalapálni" hm? Azért, mert nem engednek teret neki! Attól egyik se beképzelt, egyik se empátiára képtelen, hanem van esze és ereje. Te csak a száraz tényeketnem tudod elviselni, más véleményét és azért támadsz neki a másiknak indok nélkül.

2023. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Neked nem kötelező eltűrni semmit, ha valami nem tetszik! Hol a gond?
2023. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Akkor ìrok pàr pèldàt.


Pl mikor a nők kèsnek.

Az a magyaràzat, hogy a nők késhetnek mert nekik készülődni kell..


Amikor a nőnek lehetnek titkai a pasinak mindent el kell mondania..


Van is az a mondás: "Minden nőnek vannak titkai"



Egy nő nem lehet ronda:


Minden nő szép..


A privát életemből pl mikor az exem rendszeresen felrúgta azt amit megbeszéltünk és én ezt szóvá tettem teljesen fel volt háborodva. Mi az, hogy én merek neki szólni még ha ő volt a hibás, ő nem tartotta be amit megbeszéltünk attól még nem kell ezt felhozni..


Miért nem vállal felelősséget a tetteiért? Mikor megbeszélünk valamit és mind a ketten beleegyezünk akkor én tartom magam a megbeszéltekhez.


Volt olyan kolléganőm aki mondta, hogy ő nem hajlandó fizetni semmit az a pasi dolga és, ha valaki akar tőle valamit akkor mindent fizetnie kell.



Honnan jön ez a felsőbbrendűség a nőkből??? Miért gondolják azt, hogy nekik több jár és több joguk van mindenhez???


Csomó olyan élet helyzet van mikor a nőnek nincs igaza, de azt gondolja, hogy neki lehet.


Pl csomó nő elvárja, hogy találják ki a pasik a gondolatait. De mikor azt mondom, hogy most cseréljünk a nő találja ki a pasi gondolatát, akkor a nő lekezelően rávágja, hogy ahha persze , hát én biztos nem fogom kitalálni amit egy pasi akar. De a nő elvárja ezt a pasitól mert úgy gondolja, hogy ez jár neki alanyi jogon. Aztán mikor a pasi nem tudja kitalálni a nő gondolatát akkor azonnal lekezelően beszél a pasiról, holott ő sem tudja ezt kitalálni..


Eleve ez a barkóbázás nagyon dedós dolog.

2023. aug. 9. 14:35
 25/32 anonim ***** válasza:
94%

Ja jó, hát ezek kiragadott példák a te életedből, ne vetítsük már ki a teljes női nemre.

Mondok akkor példákat, amikor a férfiak hiszik azt, hogy nekik szabad bizonyos dolgot a nőknek meg nem:

- a férfi káromkodhat, a nő nem

- a férfi lerészegedhet, a nő undorító, ha berugik

- a férfi sz@xelhet fűvel-fával, tarthat szeretőt, a nő ribi, ha ugyanezt csinálja

- a férfi lehet igénytelen, büdös, koszos, a nő legyen mindig csinos és illatos

- a férfinek lehetnek problémái és azt a nőnek kötelező meghallgatni empatikusan, a nő ne terhelje a gondjaival a férfit, beszélje meg a barátnőivel

- a férfi agya eldurranhat, üvöltözhet, egy nő ilyet ne tegyen


Na, most ennyi jutott eszembe. Ezek is ugyanolyan sztereotíp általánosítások, mint amiket te írtál. Szóval egyik nem sem jobb a másiknál, maradjunk annyiban.

2023. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, és beszéld meg az illetékesekkel. Ne pedig ismeretlenekre vetítsd ki ok nélkül.
2023. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

24

Kérdező, en tovabbra sem ertelek! Ki tart pisztolyt a fejedhez, hogy ezeket eltürd??? Tenyleg nem ertem...

2023. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

25-ös

- a férfi káromkodhat, a nő nem


A nő is kàromkodhat csak lehet kevesebb pasinak fog kelleni..


- a férfi lerészegedhet, a nő undorító, ha berugik


Volt olyannkollèganőm aki berùgott ès közönsèges volt. Viszont pl engem àllandòan a női ismerőseim, kollègàim akartak itatni, mondvàn akkor vices leszek ès majd szòrakoztatom őket, mert nekik ez jàr...


- a férfi sz@xelhet fűvel-fával, tarthat szeretőt, a nő ribi, ha ugyanezt csinálja


A nő ugyan ùgy kefèl fűvel fàval csak letagadja..


- a férfi lehet igénytelen, büdös, koszos, a nő legyen mindig csinos és illatos


- a férfinek lehetnek problémái és azt a nőnek kötelező meghallgatni empatikusan, a nő ne terhelje a gondjaival a férfit, beszélje meg a barátnőivel


Èn ezt pint fordìtva tapasztaltam. Ha ènnnekem volt problèmàm mindenki elhagyott.. vagy kerülni kezdtek a nők. 13 èvig dolgoztam nőkkel ès 13 èvig hallgattam a panaszkodàsukat..



- a férfi agya eldurranhat, üvöltözhet, egy nő ilyet ne tegyen


A nő agya is eldurranhat ès volt pàr őtült kollèganőm akinek el is durrant..


Bocs de amiket leìrtàl annak a nagy rèszèt a nők is csinàljàk..

2023. aug. 10. 09:30
 29/32 A kérdező kommentje:
27 a nem tűrtem el ès pontosan ezèrt volt rengeteg konfliktusom nőkkel, mert szòvà teszem ezt..
2023. aug. 10. 09:31
 30/32 anonim ***** válasza:
28-igen, de más megítélés alá esnek. Te is csinálhatod, amiket felróttál a nőknek, nem?
2023. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!