Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagy rèsze mièrt gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy rèsze mièrt gondolja azt, hogy több mindent megtehetnek mint a fèrfiak?

Figyelt kérdés

Pàrkapcsolatban főleg.


Nekem lehet, neked nem.


Sok olyan làny ismerősöm volt aki azt mondta, hogy mert ők ùgy gondoljàk, hogy nekik lehet, nekik ez jàr..


Volt olyan làny aki azt mondta a nők ilyenek ès nem tudsz mit csinàlni.



2023. aug. 9. 09:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, nyilván vannak ilyen nők. De férfiak is vannak, akik azt hiszik, hogy akár a fizikai erőfölényüket is bevethetik egy vitában. Ha szar ember vagy, nem azon múlik, hogy mi van a lábad közt.
2023. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan mire mondták ezeket a "lány ismerősök"?
2023. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%

A párkapcsolat azért PÁRkapcsolat mert két emberen múlik!

Tehát ha az egyik fél több mindent enged meg magának a másikkal szemben az azért lehetséges, mert a másik hagyja magát!

Miért olyan tutyimutyi az egyik hogy mindent hagy???

Nyilván a nővel sem szaladna el a ló, ha azt látná hogy a másik nem hagyja magát.

De ugye elég sok a kapcsolatfüggő, szexfüggő ember (kell a fix p*nci) aki lemegy kutyába is ha az kell, így a másik fél azt csinál vele amit akar.

Ha meg nem illenek össze a felek személyiségben akkor azt is tudni kellene elismerni, és nem benne ragadni a kapcsolatban úgy, hogy folyamatosan egymásra erőltetnék az akaratukat (mindegy hogy a nő a dominánsabb vagy a férfi).

2023. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%

3

Ezek szerint a bántalmazott nők is hibásak, amiért hagyták magukat? Ne már...

2023. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
A bántalmazott nő is részben hibás, mert amikor elkezdodik a bántalmazás azonnal el kell hagyni! Nem lehet sajnos az ismerkedés időszakban mindig rajonni, hogy kivel is teszed magad, de ha már világos a helyzet mert jól megver legelőször, vagy beszologat, manipulál miért nem lépnek le? Azért, mert annyira "szerelmesek" és arról nem tehet senki, hogy vele marad annak ellenére, hogy kapott, vagy manipulálja csakis a nő.
2023. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mert addigra le lett építve az önbizalmuk. Illetve a bántalmazók alapból arra mennek, aki nem fog lelépni.


Nem olvasol sokat szabadidődben, igaz-e?

2023. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, írj kérlek néhány példát, akkor könnyebb lesz válaszolni! :)


30/N

2023. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%

#4:

Ezt nem én mondtam hanem Csernus dr. Ő mondta hogy mindenkivel azt lehet megtenni amit hagy. Valahol ez logikus is. Én is nő vagyok, ne keverjük ide a nők bántalmazását, mert az sokszor csak anyagi dolgokon múlik, mert nem tudnak hová menni, nincs pénzük, nem tudják egyedül eltartani a gyereküket, nincs segítő rokon, barát stb. Ez soktényezős dolog (kiterjedt téma, könyvet lehetne írni róla). Sokan az anyagiak miatt ragadnak bele helyzetekbe....

Tudom hogy sokaknak nem szimpatikus Csernus, mert nem akarják hallani a durván lecsupaszított igazságot, mert sokszor tényleg sokkoló amit mond és ahogyan mondja. De sokaknak csak ez segít, hogy felnőtt emberként felismerjék hogy ők a felelősek a saját sorsukért.

2023. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
20%

6

De ez csak nőkkel fordulhat elő, férfiakkal nem. Értem.

2023. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%
Csernus 20 éve lejárt. Azok szopkodják még tövig, akik lusták empátia gyakorlásához, de szeretik okosnak meg jónak hinni magukat.
2023. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!