Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod is csinált ilyet?

Figyelt kérdés

Párom hazajön munkából és utána max eszik, meg elindít egy mosást.


Ezután semmi más nem érdekli ami itthon van, vagy meg kellene csinálni. Fogja és leül a hobbiját csinálni. Beszélgetni nem lehet közben mert számolni kell közben és ha számol nem tud válaszolni.

Ezt csinálja hetek óta..


Semmi nem létezik a hobbiján kívül..


2023. aug. 10. 18:34
 1/10 Kitana. ***** válasza:
88%
Nincs párom, de én ezt szoktam csinálni. Mármint beszélgetni mindig lehetett velem, amikor volt párom, de az fix, hogy meló után nem állok neki körbenyalni a lakást, hanem pihenek. Szombaton szoktam takarítani, hétköznap szimplán nem csinálok rendetlenséget, meg néha elmosogatok félig. (+kb szerda-csütörtök környékén mosok egyet.)
2023. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem látom a problémát. Szex rendben? Ha bajod van, meghallgat? Ha igen, akkor mi is a baj?
2023. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Munka utan pihemni mennek haza az emberek es nem pattogni.jobb esetben.
2023. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! A héten hétre érek haza, hulla vagyok. Maximum a mobilt nyomkodom.

Viszont lehet velem beszélgetni. Nálatok inkább az a probléma, hogy _nem akar_ veled beszélgetni.

2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, munka után én is max vásárolok hazafele, berakok egy mosást aztán pihi, hobbi,vagy szex :) ezek jönnek szóba. Eszemben nincs nekiállni puccbavágni a lakást, igaz nem élünk disznóólban, nem áll halomban a mosogatni való,stb...

Az hogy nem tudtok beszélgetni, az gáz.

2023. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz egyébként, mit kellene csinálnia?
2023. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem autista a párod? Ez a számolás pozitívummal jár, tehát kap érte manit? Kérd megm hogy üljetek le beszélni, vázold a te helyzetedet, mit szeretnél, majd mondja el, ő mit szeretne, és kompromisszummal oldjátok meg a dolgokat.
2023. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7, Fenéket nem fikázta napok óta. Minden nap látok tőle kérdést legalább 1-et.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2023. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Drága kérdező, attól, hogy módszeresen törölteted a neked nem tetsző válaszokat (mert olyan kis érzékeny a lelked, egyelek meg), még baromira toxikus vagy te is, meg a kapcsolatod is. Mindenent fenntartok, amit már nem egyszer írtam. Ezzel is csak magadat minősíted. Ha fáj az igazság, minek jössz ide naponta kérdést írni. Azok, akik még nem futottak bele (elégszer) a nyomorodba, nem ismernek fel. Rájuk még számíthatsz, nyugi.
2023. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

#9

Talán a legújabbak nem ismerik (fel) még, de többnyire már a kérdés elején kiderül, hogy megint ez a gyökér égeti magát. 😂

2023. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!