Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nem tudja eldönteni, hogy be akarja-e engedni a gyerekemet az életébe?

Figyelt kérdés

28/F vagyok, elvált. Kéthetente és szünetekben nálam van a gyerek.


A párom 33/N. Fél éve együtt vagyunk. Amikor nálam a gyerek, akkor egyáltalán nem vagyunk együtt. Most először mutattam be neki a gyerekemet (6 éves). Mondtam neki, hogy szívesen bemutatom és belement.


A tali jó volt, de olyat mondott nekem, hogy teljesen máshogy lát úgy, ha a gyerek is velünk van. Valami olyasmit mondott, hogy nem tudja be akarja-e engedni az életébe. Hogy belém lett szerelmes, mintha teljesen egyedülálló lennék és így apaként megjelenve fura a szitu a szemében.


Türelmesen mondtam neki, hogy döntse el mit szeretne és beszéljük át az egészet, ha szeretné.


Holnap együtt lehetnénk, mert semmi programunk, de ő inkább elmegy egy régi férfi barátjával programozni.


Most erre mit kéne reagálni? Engem bánt a dolog. Nem a másik férfi miatt, hanem azért, mert a szünet elején nyavalygott amiért a gyerekkel vagyok (hogy most én hagyom magára, én nem vagyok vele). Erre felajánlom, elintézem és kb. ellöki a témát.



2023. aug. 11. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Ha jól értem, minden korábbi alkalomkor meg ő alkalmazkodott hozzád, ha te a gyerekkel vagy, szóval szerintem nem olyan nagy dolog, ha te is alkalmazkodsz hozzá, hogy neki is lehet más programja rajtad kívül.


Szerintem még nem mondta ki, hogy nem akar téged, csak hogy gondolkodik, és most is ez az álláspont. Szóval ha akarsz, legyél türelemmel, és ha kell neked, akkor tegyél érte. Miért kellene rögtön eldöntenie, amikor most találkozott először a gyerekeddel? Még új a szitu.

2023. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1.


Minden hónapban lelép 3-4 napra néhány ismerősével ottalvósra.


Soha nem hívott meg. Bőven többet alkalmazkodom.

2023. aug. 11. 16:26
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg ha ilyet mond nem a te embered..

N

2023. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Első blikkre: sztem egyáltalán nem akar a csajod gyerekezni, ő élni szeretne, jönni-menni-utazni, más gyerekét meg nagyon nehezen emészti meg.

Persze adj neki időt, hogy emészthesse a dolgot, de ez egyikőtöknek sem lesz így jó. Számára mindig kolonc lesz a gyereked - Te pedig mindig azt fogod érezni, hogy nehogymár a kisember miatt ne legyek elég jó.

Sok sérüléstől megkíméled magatokat, ha már most lezárod.

2023. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
A kéthetente és szünetekben miért kevesebb alkalmazkodás, mint a havi 3-4 nap?
2023. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Szakíts. Egyértelműen utálni fogja a gyereked.
2023. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen, valószínűleg ő csak pasit akar gyerek nélkül. Ha neked fontos, hogy a gyerekeddel jóban legyen, akkor nem ő a te embered/asszonyod.
2023. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Keress mást.
2023. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Ebből nem lesz semmi jó.

A gyerekeidet el kéne fogadnia, hiszen tudta, hogy gyerekes pasival ismerkedik.

Az, meg hogy más férfivel tölti az időt helyetted, inkább nem is kommentálom.

2023. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Még jó, hogy ez az elején kiderült, mert világos, hogy ő a gyereket koloncnak tekinti.
2023. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!