Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatot kérnétek ha túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérnétek ha túl messzire mentetek?

Figyelt kérdés

Megbontránkoztató lesz, elore szolok.

Kulso szemmel, illedelmes idilli páros vagyunk, de nálunk is akadtak problémák, amiket sajnos már szép szóval nem tudtam rendezni.

Az este folyamán enyhén ittas állapotú párom hazajott (nem részeges egyébként) leteremtettem az utóbbi viselkedései miatt, s hogy semmit nem tud betartani. Sajnos nagyon messzire mentem, provokáltam, olyan dolgokat vágtam hozza amiket nem illett volna és addig addig viselkedtem értetlenül, nem hagytam aludni míg elszaladt a cérna, pedig figyelmeztetett hogy tudom mi lesz a vége, hagyjam abba. Roviden ennyi tortent majd befogta parnaval a szam, majd kezezel orromat, hatulrol lefogott es a hajamnal fogva nem engedett el mig nem valaszoltam meg hogy hanyszor lökdöstem meg őt hogy nem aludjon. Mikor ennek vege lett kiviharzott es atmentem a masik szobaba, majd visszarangatott, de mikor elaludt átjöttem.

Egyértelmű hogy nem folytatjuk, de tudom hogy tulsagosan messzore mentem, nem kell az ilyet nem tehet veled senki szoveg, tudom hogy nem kellett volna ezt csinalnom es nem lett volna ez a vége. Legszivesebben szo nelkjl lelepnek, de nagyon buntudatom van, hogy miert kellett ilyen idiotanak lennem, ha napokkal ezelott helyre akartuk hozni.

Mit kellene holnap tennem? Meg nem terek magamhoz, nem szeretnem elmondani senkinek. Reggel lépnem kell valamerre, de nem tudom szólnom kéne e valamit vagy jobb a hallgatás.



2023. aug. 12. 01:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Elmondanám, hogy tudom, hogy direkt hergeltem, de a reakciója messze túl memt a normális határon, úgyhogy összepakolom a cuccom és elmegyek.

Ennyi. Bocsánatot nem kérnék. Elkönyvelném, hogy hülye voltam és megfizettem az árát. Későbbi kapcsolatokban meg próbálnék felnőtt módra viselkedni, mert az ilyen vergődésért az 5 éves óvodást is leteremtem. A fizikai bántalmazás nem helyes válasz, de kritikán aluli az is, amit te műveltél.

Úgyhogy elkönyvelném 1-1-nek és ennyi.

2023. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szinte általámos hpgy mindenki beleáll ittasakba. Ezt annyian eljátszàk hogy egy illuminált pasin keménykednek aztán meg nem értik a màsikat.


Amugy ennyi erovel meg is ölhetne egy masik heves vitánál. Nem is agyalnèk semmin.

2023. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy kérnék. Neki kéne de ő se kérjen. Ezt nem lehetne azzal se elintezni.
2023. aug. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Az alvásmegvonás is fizikai bántalmazás. Mind a ketten fizikailag bántalmaztátok a másikat, te elkezdted, ő meg sajnos folytatta. Valószínű nem volt stratégiája ilyen esetekre, hogy valaki direkt szivatja.
2023. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Amikor vki ilyet tesz akkor már rég a senkije vagy


En kiirtam már kerdest arrol hogy pl felmernéd buktatni a párod? Vagy kihuzni alola a széket? Es mindenkiben van egy gát..


Akkor a folytogatás hajrángatás..?

Az már rég nem kapcsolat.

2023. aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Nő vagy, tehát az itteni frusztrált női gittegylet neked fog igazat adni. A valóság most sem fogja a többségüket érdekelni. A valóság meg annyiból áll, hogyha te valóban lökdösted, akkor már te is alkalmaztál testi agressziót. Persze, nem kellett volna neki is, de ne állítsátok már be úgy, mintha a nő nem tette volna és csak a férfi lenne agresszív.


Amúgy hagyjátok egymást el. Aztán menj el egy pszichológushoz. Az a helyzet, hogy mindenki akkor megy haza, amikor akar. Semmi közöd ahhoz, ha egy másik felnőtt ember később ér haza. Akkor sem, ha a párod.

2023. aug. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem értem meg a reakcióját és azt sem hogy azért kezdegettem bele, mert későn jott haza (nem jott keson haza egyebkent)

Köszönöm a válaszokat.

2023. aug. 12. 06:48
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Amit te csináltál, az idegesítő, amit ő, az meg rendőrségi ügy. És még te akarsz bocsánatot kérni. Az is sokat mondó, hogy azt mondta, tudod, mi lesz a vége. Ezek szerint már máskor is fordult rosszra a dolog.
2023. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ennyire még nem fajult el korábban, de kiprovokáltam nincs más szó erre.

Ő sem ez az ember, én sem az vagyok amit tegnap produkáltam. Sok volt a nehézség, a felgyülemlett harag. Rosszul reagáltam le, nagyon bánom, mert nem szeretnék így megmaradni senki emlékében.

2023. aug. 12. 09:30
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem gyártanék új emlékeket a helyedben, hanem tipliznék a következő hasonló vita előtt. Csak mielőtt mégis oda lukadunk ki, hogy ez a Géza amúgy jó ember ám, úgyhogy inkább vele maradok
2023. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!