Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bocsánatot kérnétek az exetekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérnétek az exetektől emiatt?

Figyelt kérdés
Összefutottam az exemmel egy baráti társaságban, amikor elköszöntem tőlük, úgy láttam Ő nem köszönt vissza. Megírtam neki, hogy visszaköszönhetett volna, mire Ő írta, hogy köszönt aztán törölt facen.... Lehet tényleg csak félreértés volt.

2018. jan. 31. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem beszélek az exeimmel...
2018. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
valamelyik nap megkérdezted itt, hogy számonkérd-e, írták, hogy ne, de te csak ráírtál. most megint keresni akarod. Hagyd már békén szerencsétlent, ne zaklasd, azért törölt, mert nem kíváncsi rád.
2018. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért képes voltál ráírni?

Ha törölt, akkor nem kíváncsi rád, nem kell bocsánatot kérned, mert az sem fogja érdekelni!

2018. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Az nem én voltam.
2018. jan. 31. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről eszembe jutott az egyik exem... Biztonsági őr volt, akit 1 bizonyos üzletlánc ide-oda pakolgatott városszere az üzleteiben. Már külön voltunk (nem szép szakítás), mikor a házunk előtti boltba tették be éppen.

1x bementem. Köszöntem, de nem hallotta. Utána jön az sms, hogy azért köszönni lehetne... Visszaírtam, máskor nyissa ki a fülét. Erre, ja, hát szerinte olyan halk volt, hogy más se hallotta.

Na, akkor írtam gyorsan barátnőmnek (mellettem lévő házban lakott), ha van pár perce, tali lent. Bementünk a boltba, megálltam az egyik végében, torkom szakadtából: "Szia P..., remélem most hallottad, meg mások is"

Majd vettünk egy energiaitalt, hogy ne legyen már ciki, hogy csak emiatt mentünk be... Aztán kijöttünk :D

2018. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, hogy ezért ráírtál.

Minek foglalkozol vele?


22/N

2018. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Reszedröl felesleges volt szamon kerned öt.

Az, hogy törölt, pedig mutatja, hogy exed mennyire szeretne fenntartani a kapcsolatot. Alapbol kicsinyesnek tartom, de nem ismerem a körülmenyeket.


Legközelebb is köszönj, mert ez lenne a normalis ket ember között, akik ismerik egymast, de ne erdekeljen a reakcio.

2018. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok...
2018. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitsába... Nem érdemes az exekkel foglalgozni.
2018. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nem koszont, hisz akkor direkt ra figyeltel. Na es akkor meg hazdott is egy jo szepet.

Velem is volt igy, de nem tudom h vagy vele, engem nem izgatott sot, miutan hirtelen elfordult meg buszke voltam ra, h majd en koszonhettem, mert mikor elvaltunk o mondta h remeli azert meg koszonunk egymasnak legalabb az uton.(jo itt bezavarhatott az uj parja,mivel vele volt, de nem kellett volna zavarba jojjon, na m1)

Ot minosoti, de nem erdemes mostmar foglalkozni vele. Biztos sokat izgatott ez a dolog, es remelem mostmar megnyugodtal h megkerdezted, mert maskepp gyengitetted volna magad ilyen dolgokkal.

Igy voltam, csak mas szituban es jol tettem h irtam neki, mert maskepp ezen ragodtam volna es gyengitettem volna magam.Mostamar egyre kevesebbet gondolok ra es elore nezek.

Megtudtad amire kivancsi voltal, mostmar engedd el.

2018. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!