Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy végig volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy végig volt egy nője, aki ráadásul terhes lett. Borítsak mindent?

Figyelt kérdés

Elég szappanoperába illő történet.


Másfél éve vagyok egy "situationship"-ben, azaz néha együtt vagyunk, néha nem, szex mindig van, apró gesztusok, mély beszélgetések, becézgetések... És eddig a szerelem egyértelműnek tűnt.


Én végig azt hittem, hogy ő csak egy csalódott férfi, akinek még idő kell, hogy kiheverje az exét. Nagyon elhitette velem, hogy szeret. Úgy ért hozzám mindig, mint egy szerelmes férfi. Gondoltam megéri rá várni. Furcsa volt, hogy soha senkit nem mutatott be nekem az életéből.


Aztán arcon csapott, hogy ezalatt neki végig, VÉGIG kapcsolata volt.. És több mint fél éve össze is költöztek. És úgy vannak fent Facebookon képek, hogy tudom, hogy mikor feltöltötték a képet, előtte nálam volt. Mikor számonkértem a pasit, mondta, hogy ne mondjak semmit a nőnek, mert 3 hónapos terhes... És rosszul lesz ha mindent megtud. Ráadásul még mindig állítja, hogy engem szeret... Ezt a részét nem is kommentálom.


Mondanom sem kell, hogy 3 hónapon belül hányszor feküdtünk le, hányszor hazudott nekem szerelmet, csak játszotta az összezavarodott szerelmes férfit aki még mindig elkötelezettségi problémákkal küzd.


Ti mit tennétek a helyemben?

A nőnél le vagyok tiltva, gondolom a hazudós mester elérte valahogyan, hogy semmilyen szinten ne tudjunk egymásról.



Én 27 éves vagyok

A férfi 35

A nő nem tudom... Ránézésre 40.


Lehet velem van a baj, de nem tud meghatni a nő helyzete. Sem a baba. Az motivál, hogy ne legyen már boldog egy ilyen gerinctelen ember. A belemet is kisírtam, össze vagyok törve.


(Mielőtt kérdeznétek igen, voltak jelek így visszagondolva, de egyszerűen nem hittem el. Egy nagyon manipulatív, nagyot mondó emberről van szó, aki nagyon szex mániás ráadásul. Én meg egy kicsit önbizalomhiányos lány vagyok. Mindig próbáltam tiszteletben tartani a magánéletét, én bíztam benne... Egy bohóc voltam.)


2023. aug. 12. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Elhiszem, hogy kikèszültél.

Amúgy megvernéd a férfit?

2023. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

A legjobb amit csinálhatsz, hogy örökre kizárod az illetőt az életedből. Hidd el, hogy nem boldog ő, különben nem csalta volna meg azt a nőt akitől gyereke fog születni. Igazából valószínűleg szar az élete.


Legyél jobb ember mint amilyen ő volt, tiltsd le mindenhonnan és ne állj bosszút. Neked attól nem lesz jobb. Ő pedig majd megcsalja mással is és majd egyszer csak lebukik.

2023. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én csak azt akarom, hogy boruljon náluk minden. De nem tudom mi az okos döntés.

Most túl nagy úr bennem a harag.

2023. aug. 12. 20:35
 4/15 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm :(

Sajnos túl nagy szívem van és tényleg így lesz....

2023. aug. 12. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy elhidd hogy szeret! A terhesség alatti szexigényére akar fenntartani, ha a nővel nem lehet annyit.
2023. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 nyilván most próbálok megbírkózni ezekkel a gondolatokkal, köszönöm.
2023. aug. 12. 20:42
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Tiltsd le és lépj túl.
2023. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, h ilyen helyzetbe kerültél. A pasival teljes mértékben megszüntetnék mindennemű kapcsolatot, ellenben egy pillanatig nem gondolkodnék azon, hogy kitálaljak a nőjének, hadd tudja már micsoda utolsó, senkiházi féreggel él együtt. Ha tiltva vagyok (gondolom ez a szerencsecsomag tiltott le nála, elkerülve h írhass neki), akkor írnék másik profilról, de tuti borítanék. Gondolom vannak bizonyítékaid, beszélgetések stb, mindent átküldeném. Én a nő helyében tudni akarnám, bármennyire is fájna. Legalább hadd legyen esélye normális pasit találni.
2023. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

"Másfél éve vagyok egy "situationship"-ben,"


És ez neked nem volt gyanús? Vagy hogy nem ismered a családját, barátait? Nem voltál a lakásában másfél évig?

Mit mondott ez a jó ember arra, hogy annyira szerelmes, de mégsem vállal fel?


Joga van tudni a másik nőnek, hogy mekkora hímrbancnak tervez gyereket szülni.

2023. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Keresd fel a nőjét és mondd el, mutasd meg neki az üzeneteket, képeket mekkora szemétláda, mindegy, hogy terhes vagy se, joga van tudni, hogy kivel van együtt.
2023. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!