Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andus95 kérdése:

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Szerintetek igazam van abban hogy a barátom kocka ezért szerrt gépen játszani de akkor is amikor itt vagyok nala és alig találkozunk de ilyenkor is azt kell hallgatnom meg néznem mellette ülve ahogy a haverjaival jatszik, igaz hogy csak 1-3 órát de akkor is szerintem csak velem kéne foglalkoznia ha már ritkán vagyunk együtt és így olyan mintha a játék fontosabb lenne nálam mert nem azt szeretném hogy a haverjait elhanyagolja csak tudna velük máskor is játszani amikor nem vagyunk éppen együtt.
2023. aug. 17. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2023. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felmerül a kérdés, hogy mit vársz egy ilyen embertől. Minek töltöd (pazarlod) a drága idődet!
2023. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekek lehettek még.

Értelmes embereknél ez úgy van, hogy akkorra beszélnek meg időpontot talira, ha mindketten szabadok és egymásra figyelnek, élvezve egymás társaságát.


S ez minden kapcsolati formára igaz, a haveritól a párkapcsolatig.


Azzal sincs baj, ha valaki kocka, csak kellően kezelje azt.


Nő vagyok, kockulok is, de akárkivel beszéltem le talit, félre tettem mindent. A munkától a kockulásig mindent offoltam, telót pedig asztalon hag, om szobámban és arra figyelek, akivel vártam a talit.


Aki elővesz bármit és nyomkodni kezdi, azt ott hagyom.


Mindegy hol vagyun, haza megyek és csinálom a saját dolgom.


Aki a talit úgy időzíti, hogy a meló időmet megszakítom, arra jobban harapok. Mert bizony az ilyen esetekben kitolódik estére a munkám. (itthon a műhelyben dolgozom)


S ezt nagyon megtanulta a szűk kis köröm.

Mindennek megvan az ideje!


Az időpont egyeztetés pont azért van, hogy mindkét félnek megfeleljen s szabad legyen, megtisztelve a másikat és az idejét.


S téged nem tisztel az, aki áthív magához, de kockul.

Lehet csak öleb vagy neki, nem több, aztán ki tudja.


Beszéld meg vele.


Ha pedig raid time vagy valami időhöz kötött game progija van, ne menj, vagy hagyd ott mondva, majd szóljon ha végzett.


Nekem is vannak időre lebeszélt dolgok játékon, ahol több emberhez kell igazódnom, mert csak akkor érnek rá.

Ilyenkor nem is fogadok vendéget, nem megyek talira.


De ez igaz fordítva is, ha realban van talim, nem megyek fel game-ra.


Kivéve, ha az adott személlyel együtt kockulunk és közben beszélgetünk.

Kivel mi van stb.


Olyan, mint amikor bicózunk, tekerünk, beszélgetünk, pihikor eszünk iszunk és élvezzük egymás társaságát.


Mindehhez tudni kell kellően kezelni az időbeosztást és megfelelő kommunikációval szervezni a dolgokat.


Ha kevés isőt szán rád valaki, értékeld újra a dolgokat.

Neked mennyi közös minőségi idő kell VS neki?


Mire vágysz, a másik mire vágyik stb.


Ergo, passzoltok-e?

2023. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ui: az, hogy igazad van-e vagy sem, így vakon nem lehet igent vagy nemet mondani határozottan, ugyanis nem tudjuk a részleteket, sem a másik fél aspektusából a sztorit.
2023. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő 30 én pedig 27 vagyok szóval már kéne szerintem fontossági sorrendje legyen mert havi kb ketszer talalkozunk harom napra mert kulon varosban lakunk, persze a tobbi napon dolgozunk igy o utana is siman tudna jatszani viszont ez a hobbija es nem fosztamam meg ettol megis kicsit ugy erzem ilyenkor inkabb csak velem kene foglalkoznia foleg hogy csak par hogy csak 3 honapja vagyunk egyutt.
2023. aug. 17. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
27 éves nő létedre hagyod,hogy egy idióta semmibe vegyen? Még ha 16 lennél talán megérteném, hogy tapasztalatlan vagy, de így nem értem, mi jó neked egy ilyen kapcsolatban
2023. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol megszerettem es ugy erzem o is szeret de ha valoban igy lenne akkor en lennek az elso neki es azt hittem ha elmelyul a kapcsolatunk valtozni fog abban hogy nem a jatek lesz a mindene hanem tobb kozos programokat csinalnank pl elmennenk kirandulni stb de ugy latszik ha mar 30 evig nem valtozot5 mar nem is fog lehet miattam se igy tenyleg nem eri meg vele lenni mert nem ugyanaz a fontossagi sorrendunk mert nekem az elso helyen a szerelmem allna foleg ebben a helyzetben.
2023. aug. 17. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy egyes idiótáknak milyen szerencséjük van. Ilyen ez a te barátod is Kérdező. De hiába, mert nem tud mit kezdeni vele, és talán szép lassan rájössz, hogy nem érdemel meg Téged. Egyébként mit értesz a kapcsolat elmélyülése alatt? Ha ezt a problémát nem tudjátok megbeszélni, akkor nem lehet elmélyült kapcsolatról beszélni.
2023. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam a kapcsolat elmelyulese alatt hogy honapok elteltevel valtozna a fontpssagi sorrendje mert mégjobban megszeretne en igy gondoltam de akkor tobb mint valoszinu hogy hiaba varnek erre. Mert en is kockulok szabadidomben de ha a szerelmemmel vagyok barmeddig lemondanek rola miatta foleg ha csak ilyen ritkan vagyunk egyutt es szerintem ez a termeszetes.
2023. aug. 17. 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az. Normális lelkületű emberek között. Ezt tegyük hozzá! A barátod sajnos nem ilyen.
2023. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!