Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott egy másik pasiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HuPg kérdése:

Elhagyott egy másik pasiért csúnyán, barátkoztunk majd összejöttünk újra, most a az exel barátkozik. Normális?

Figyelt kérdés

A fő lényeg hogy mind hárman egy munkahelyen vagyunk. 4 éves kapcsolatunk volt.


Barátnő személyiség: Nagyon féltékeny típus, elvileg nem veszi észre hogy viccelődnek vele vagy udvarolnak neki.


Kezdet: közös munkatársal 3 hónapig egyre többet és többet mesengereztek (nem is tudtam hogy barizik vele), majd egy titkos találka amiről nem tudtam és titkolta (csak barátkozni akar). Folyamatosan kereste a srácot 0-24-be. Viber, snapchat, messenger, sms, pár hívás, melóhelyen segített neki és incselkedtek is egymással. Megtudtam mi történt, kiborultam és folyamatosan 3 hónapig mondtam hogy mit akar ennyire a sráctól, elvileg csak barátkozni, mondtam ne keresse már folyton még vacsinál is, folyton láttam messziről, hogy már megint vele dumál. Ezután snapchatre váltottak. Majd megláttam mit írogatnak, a srác udvarolt neki, nem tudom hogy ilyen dumánál hogy nem eshet le hogy udvarol neki. Beszéltem a sráccal, nem akar semmit és csak poénkodik... Ahha 1 hét múlva szerelmet valott, döntés elé állítva a barátnőm, hogy vagy ő vagy én... Engem választott... Majd nem birt magával és megint elkezdett írogatni... No persze addigra volt vita bőven 🤣 1 hét szünetet tartottunk addig randizott a sráccal párszor, elhagyott, összejött a másikkal azonnal ugy hogy kisehült a helyem, 1 hónap után kuncsorgott vissza mert nem működik nekik... Eltelt 4 hónap és csak ekkor szakítottak 🤣 visszafogattam a volt párom de ugyan úgy barátkozni akar a sráccal, piszokul rühellem a srácot (hazudott, házinyúlra lőtt stb...).


Jelen: barátkozni akar vele, sőt béküljünk meg egymással és közös program stb.


Kb. akkor lennénk egálba ha a kövi barátnőjét ágybavinném majd vissza adnám neki és akkor szépen 4esbe lehetne barátkozni, mert mindenki rosszul érezné magát... 🤣 Megáll az ész...


Szerintetek mit kellene tenni? Ujra ugyanaz miatt az ember miatt vitázunk...


Békébe mentek szét, de full megalázott és kb. mindenki mondta neki, hogy hülyeséget csinált (cirka 100+ ember), ugyanezek ribizték is hiszen együtt volt velem hivatalosan mikor már csapta a szelet a srác neki...



2023. aug. 17. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Most én állítanám a helyedben választás elé a barátnőd, hogy akkor lehet veled, ha a sráccal nem barátkozik.
2023. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nem normális, hogy ezt hagyod.
2023. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális a helyzet, ezt nagyon sok ember mondta már neki... Kb. támogatója 0. Vita megint van bőven, én is így érzem, hogy hosszú távon nincs lehetőség, főleg nem bratyizás 3unk között. 1es és 2es nektek belefér az exel való barátkozás?
2023. aug. 18. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész helyzet már régen túlhaladta azt a kérdést, hogy belefér-e volt partnerrel kapcsolatot tartani.


Itt már az a kérdés, hogy tényleg ez a nő volt a legjobb az összes közül? Ezt a káoszt, bizalmatlanságot akarod továbbra is az életedben tartani?


Nem lenne jobb, ha picit többre becsülnéd saját magadat, az idődet és energiádat, és egyszerűen csak hagynád ezt a nőt, és keresnél olyat, akivel nem egy kínlódás az élet?

2023. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!