Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már érzelmi megcsalás? Nagyon rosszul esik amit csinál a párom.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves nő vagyok, párom 25 éves férfi.

6 éve vagyunk együtt nagy szerelemmel indult a dolog, sőt úgy érzem, hogy a mai napig is szerelmes, tudom a kérdés nem emellett szól de lentebb kifejtem.


Szóval másfél éve lakunk együtt, párom nagyon szeret gépen játszani, de mostmár egyre gyakoribb hogy hétköznap hajnali 1-ig is játszik, úgy hogy másnap megyünk dolgozni.

Megismerkedett játékon belül egy 38 éves nővel, rendszeresen beszélgetnek játék közbe fülesen, hétvégén van hogy reggel 6-ig is folyamatosan beszélgetnek.

Viszonylag kicsi az albérletünk, emiatt mindig egy helyiségben tartózkodunk és folyamat hallom hogy miről beszélnek (semmi olyan téma, amit félre lehetne érteni)

Viszont ennek ellenére nagyon zavar hogy egyre több időt tölt ezzel a csajjal, nagyon sokat beszélgetnek mindenről (azelőtt ilyen nem volt)

Sokáig tudomást se vesz rólam a párom, itt ülök mögötte a kanapén és én is beszélgetek addig a barátnőimmel, haverokkal.


A csajjal ismerősök lettek

Facen, láttam is róla képet, a korához képest egész jól néz ki, tehát ez is bosszant mert tudom hogy a párom se látja csúnyának.


Hűséges típus egyébként, a 6 év alatt egyszer sem csalt meg (mielőtt írnátok hogy jajjj kislány, ne legyél naiv... TUDOM HOGY NEM CSALT MEG, MERT ISMEREM, LEGALÁBBIS FIZIKAILAG NEM)


viszont a ma este történt dolog kiverte a biztosítékot nálam...


Telón is írogatnak, Discordon beszélgetnek és megláttam hogy azt írja neki a párom hogy nagyon várom a holnap esti játékot, különösen amikor csak ketten játszunk... és utána írt egy szivecskét.....


Elsírtam magam, úgy érzem nem ezt érdemlem... mindig szerettem, törődtem vele, nem is nézek ki rosszul de ezek szerint mégse vagyok elég jó mert más nő társaságát keresi...


Persze ő ilyenkor mindig kiakad, és azzal jön hogy sose csalna meg, amúgyis hallom amikor beszélgetnek, de mégis...valami furcsa érzésem van ezzel kapcsolatban...


Egyébként ezen kívül semmi probléma, kimutatja hogy szeret és foglalkozik velem, de mégis megtörténnek ezek a dolgok....


Szerintetek mit kéne tennem? Nem akarom elveszíteni de úgy érzem kicsit eltávolodtam tőle, már nem is kezdeményezek, mert egyre többet "van" ezzel a nővel.


2023. aug. 17. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy olvasom megbeszélni nem tudod vele. Lépj le valamerre a barátnőiddel, hagyd ott egy kicsit, h érezze,h nélküle is megvagy. Amúgy engem is zavarna ez a szivecskés dolog, ez szerintem már sok. Ha nem is érzelmi megcsalás, akkor talán csak önbizalmat gyűjt a srác. Régóta együtt vagytok, lehet kíváncsi másra is, sőt biztos. Bocs, de ez van.
2023. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Rezeg a léc de még nem jelent sokat.

A szivecske már durva mond meg neki hogy ezt nem.

Ha továbbra is csinálj akkor meg érzéketlen mert azért neked kéne lenni az elsőnek.

2023. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Az van hogy fiatalok vagytok, 6 éve együtt. A barátod már valami újra vágyik, eddig tartotta magát, de csak idő kérdése hogy robbanjon ez a dolog. Erre azt gondolom most nincs jó megoldás.
2023. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Első vagyok. Teljesen egyetértek a hármassal...
2023. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Én is egyetértek a hármassal. Nagyon fiatalon jöttetek össze. Valószínű volt, hogy úgysem lesztek végleges párjai egymásnak. Ez így normális. Elengedném őt a helyedben. Ha nem is csalt meg, nyilvánvalóan megunt már, ennek így nem lesz jó vége.
2023. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Vicc.

Te 22 vagy, a nő 38!

Eselye sincs hogy megcsaljon

2023. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek 3-assal.


Ennek a nőnek nem a külseje vagy az intellektusa a vonzereje, hanem, hogy valaki más, mint akivel kamaszkora óta folyamatosan párkapcsolatban van.


Ezért nem szoktak az első szerelmekből házasságok, pláne sírig tartó házasságok születni.

2023. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amint írtam, egyébként jó a kapcsolatunk, most vitt el egy hétre nyaralni amúgy, szexuális életünk is rendben van...mindig puszilgat, ölel, mondja hogy szeret... csak amikor játszik akkor teljesen átszellemül... ami még érdekes és az előbb nem írtam, hogy múltkor mondta a csajnak hogy nagyon szeret engem és örül neki hogy ilyen régóta együtt vagyunk. Elvileg tényleg csak barátként kezeli, telóját is megnézhetem ha úgy van, mellettem írogat vele amikor játékba van. Tudom hogy milyen kapvsolat van köztünk, lehet túlreagálom az egészet és nen kéne folyton b@sztatnom... nyaraláson is olyan jó volt minden, látszik rajta hogy szeret. Lehet kicsit több teret kéne hagynom neki?
2023. aug. 18. 00:18
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát, én eleve nem hiszek a férfi-nő barátságban.
2023. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es, ebben van valami, de sosem találkoztak még és a párom azt mondja hogy ez nem is erről szól, csak játékon belül tartják a kapcsolatot, egyébként srácokkal is játszik, régi osztálytársakkal. Velük is kb ugyanolyan témákról, van hogy egyszerre 4-en beszélgetnek, úgy hogy a csaj is ott van.
2023. aug. 18. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!