Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barbie film sikerei után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barbie film sikerei után, milyen férfiellenes propagandafilmek legyártását tartjátok még szükségesnek?

Figyelt kérdés

Ugye mint köztudott, sok nő eddig nem tudta, hogy a toxikus kapcsolatokból ki is lehet lépni.

Hála a Barbinak most rájöttek.


( [link]


Mint az ismert, a férfiak toxikusak. Nem kellene, a pl a velük való gyerekvállalásról is filmet csinálni? Hátha kevesebb lenne a válás! Hisz az úgyis mindig a férfi hibája.

Mindig ő az aki nem segít eleget, és aminek fontos lenne a kapcsolat is, nem csak a gyerek 110%ban.


Van egyéb ötletetek? Mivel ugye férfiakról van szó, ez nem is számit általánosításnak. Szóval írjatok bátran!



#férfiellenesség #Barbie film #A férfiak igazi valója
2023. aug. 18. 19:19
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
95%
Miben volt a film férfiellenes? Hogy nem róluk szólt?
2023. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
94%

11, gondolom azért volt férfiellenes, mert olyanokat állított, hogy

-nem lenne szabad pusztán a nemi hovatartozás alapján szakértelmet, felelősségvállalást igénylő posztokat betölteni.

-Nem jó (egészséges, célravezető) az a felfogás, miszerint az egyik nembe tartozó ember csak a másik nem tükrén keresztül értelmezhető.

-Nem jó, ha az egyik nem elnyomja a másikat.


Hallatlan állítások, pfuj!:D

2023. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%
#12 Ja értem, lehet. Ez tényleg felháborító. Hogy volt merszük ilyet filmrevinni….
2023. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
94%

10-zel egyetértek.

A gyökérnek is egyértelmű, hogy a film bemutat kétféle világot (férfiak, nők elnyomásban), majd a végén az a konklúzió, hogy egyik sem jó. Javaslom nézd meg a filmet mielőtt nevetségessé teszed magad...

2023. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Pont akartam kérdezni a kérdező, hogy mi volt pontosan benne a férfi ellenes?


Komolyan érdekel, én még nem láttam a főként és eddig nem nagyon érdekelt, nem tudtam hogy férfi ellenes lenne…


Ja de h nem is látta, csak olvasott egy 24.Hu vélemény cikket, az más…

2023. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
*én még nem láttam a filmet
2023. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

A Barbie-film mióta férfiellenes? A film végére Barbie-világban belátják, hogy sem a matriarchátus, sem a patriarchátus nem működik, és Barbie elmondja Kennek, hogy ugyanúgy van értelme az életének, és meg kell találnia, ami őt boldoggá teszi. Azt nem tartom férfiellenességnek, hogy

1) ki van mondva, hogy a patriarchátusban a nők el voltak nyomva és szexualizálva voltak, amíg a férfiak a feminizmusban nem... ami egy tény

2) normalizálja azt, hogy nem kell összefeküdnie egy nőnek egy olyan férfival, aki őt szereti, ha nem érez iránta semmit

2023. aug. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
“ nők el voltak nyomva és szexualizálva voltak” Ja értem, a nőkre a férfiak véletlenült se úgy tekintsenek mint akik szexuálisan vonzok. Én kérek elnézés. Szerencsétlen nyomorult férfi vagyok, akinek tetszenek a nők.
2023. aug. 19. 12:36
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

18: direkt akarsz félreérteni. A férfiak gondolhatnak a nőkre őgy, mint szexuálisan vonzó lényekre. Az nem oké, ha la vannak ilyen szerepre redukálva. Ugyan nyilván sarkosan, mert elég faék egyszerúségű volt a bemutatása a sztorinak (ami a műfajt tekintve érthető), hogy amikor a Kenek átvették az uralmat, akkor a nők száműzve voltak csicska/szolgamelókba meg csak úgy öltözhettek, ami kifejezetten f...felállítós volt. Az a nem oké, amikor egy társadalmi berendezkedésben valami miatt, ami az emberrel vele született és a képességeire NINCS kihatással, ő már ilyen szerepekre van predesztinálva, hogy "húzzá' haza pörkűttet főzni meg nyisd szét a lábad, amikor az urad azt akarja".

És ami fontos - a Barbie-film végén a Barbie-k is rájönnek arra, hogy az sem oké, ha a nők vannak csak döntési helyzetben. De még amikor a Barbie-k voltak az élen, akkor sem voltak a Kenek leredukálva szexuális segédeszközzé... igaz, hogy sok vizet nem zavartak, de nem voltak korlátozva abban, hogyan öltözzenek, ugyanúgy részt vehettek a bulikon... na ez a nem mindegy.

2023. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

A nőknek is van döntési joga a mai világban, csak ha nem a szépségűket használnák ki, nem lenne lehetőségűk, 2-3 szinttel jobb férfit választani maguknak. Helyette kénytelenek lennének magukkal egy szinten lévőt választani.


“ Kenek leredukálva szexuális segédeszközzé... ”

A nőket nem érdekli a szex…. 🙄

2023. aug. 19. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!