Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barbie film sikerei után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barbie film sikerei után, milyen férfiellenes propagandafilmek legyártását tartjátok még szükségesnek?

Figyelt kérdés

Ugye mint köztudott, sok nő eddig nem tudta, hogy a toxikus kapcsolatokból ki is lehet lépni.

Hála a Barbinak most rájöttek.


( [link]


Mint az ismert, a férfiak toxikusak. Nem kellene, a pl a velük való gyerekvállalásról is filmet csinálni? Hátha kevesebb lenne a válás! Hisz az úgyis mindig a férfi hibája.

Mindig ő az aki nem segít eleget, és aminek fontos lenne a kapcsolat is, nem csak a gyerek 110%ban.


Van egyéb ötletetek? Mivel ugye férfiakról van szó, ez nem is számit általánosításnak. Szóval írjatok bátran!



#férfiellenesség #Barbie film #A férfiak igazi valója
2023. aug. 18. 19:19
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

#20 te miről beszélsz?

“ ha nem a szépségűket használnák ki, nem lenne lehetőségűk, 2-3 szinttel jobb férfit választani maguknak.”

Tehát ha a nők szépek, akkor a náluk jobb pasit fogják ki? Mi van? 😂😂😂 haver ennyi önellentmondást egy mondatba…

A film nem erről szólt. Amúgy láttad egyáltalán? 😂

2023. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
20: de, a nőket is érdekli a szex, csak nem olyan egybites módon, mint a férfiak közül többet, hogy "mindegy, kivel, mindegy, hogyan, de legyen" és nem várja el azt minden férfitól, hogy neki akarjon vonzó lenni.
2023. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

21. A férfiak a szépség miatt adják alább a többi tulajdonságban a nőkkel szemben, mikor választanak.


Úgy csinálni mintha a nők ezzel a rendszerrel nem élnének, eléggé a magadat hülyének tettetés kategória, nehogy be keljen vallani hogy igazam van.

2023. aug. 19. 13:10
 24/49 A kérdező kommentje:
22. Ja ha mindegy ki, akkor az a baj, ha válogatnak, és kimondják mi tetszik, akkor meg elnyomó patriarchák.
2023. aug. 19. 13:12
 25/49 A kérdező kommentje:
“ A film nem erről szólt. Amúgy láttad egyáltalán?” Nem nem láttam még sajnos, mivel nyaralok. Mondjuk legalább én ezt magamnak fizetem, és nem a csajomat húzom le, mint ahogy ez a nőknél szokás!
2023. aug. 19. 13:14
 26/49 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, először nézd meg a fuckin' filmet amiről kérdést tettél fel, majd utána beszélgethetünk.
2023. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
26: ezt én sem tudom megérteni... addig nem fogok véleményt mondani egy filmről vagy egy könyvről, hogy nem néztem / olvastam végig.
2023. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

24: te jó isten, ekkora marhaságot.

Azzal nincs baj, ha vkinek van egy ízlése és az alapján válogat. Azzal van gond, ha rá van erőltetve egy ízlés egy egész társadalmi rétegre, és el vannak ítélve, ha annak nem felelnek meg. Meg azzal, ha társadalmilag el vannak nyomva a nők, hogy "mivel p...i van a lábad között, ezért te csak szexbabának meg konyhai robotnak vagy jó".


Az megint más kérdés, hogy azért férfiak között is van, nem is egy, aki azért nem olyan egybites módon válogat, hogy bármilyen lehet a nő, ha szép. Aki meg szépségre válogat, sem feltétlenül fogad el a nőtől bármit, főleg komoly kapcsolatra. Van, aki másra is szűr, van, aki meg suyni módon a kapcsolat alatt akarja változtatgatni a párját vagy elkezdeny korlátozni (ami nőkre is jellemző, de azokra a férfiakra még jobban, akik első körben csak a külsőt nézték).

2023. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak a szépség miatt adják alább a többi tulajdonságban a nőkkel szemben, mikor választanak." Ha férfi lennék, én megsértődnék. Gyakorlatilag azt mondod ezzel, hogy a férfiak úgy átlagban idióták, akik képtelenek komplex rendszer szerint párt keresni, képtelenek a saját érdekeiket felmérni és aszerint választani. Szerencsére egyébként ez nem igaz mindenkire. És jellemzően azok a pasik kötnek ki megfelelő nő mellett, akik képesek felmérni, mire vágynak és aszerint keresnek, nem állnak le az első nőnél, akire áll a dákesz. A többi meg nyíg utána burkoltan (mint te), vagy nyíltan, mert rendre pofára esik.

De, ez nem a társadalom, vagy a nők hibája és nem is a mi problémánk.

2023. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%

21

“21. A férfiak a szépség miatt adják alább a többi tulajdonságban a nőkkel szemben, mikor választanak.”


- Azt amúgy vágod is amit írsz? Tehát a férfiaknak teljesen természetes és tok oke szerinted, hogy elsősorban felszínesek és a szépség alapján választanak nőt, akar alább adva.


Majd ugyanezt rövid fel a szemet nőkre, hogy ők hogy merészelnek jó pasit (“akár 2-3 szinttel felette levot”) választani??? Minden rendben agyban? Ezt úgy hívják, kettős mérce.


1. Miből gondolod, hogyha a férfiak megtehetik, akkor a nő miért ne válogasson külső alapján?

2. Szóval a nő csak ne menjen jobb pasira szerinted, pusztán azért, mert a férfiaknak ez nem négy olyan könnyen, mint a nőnek. Ez lenne az érv? Nem érzed magad nevetségesnek? Csak azért ne téged mert te nem teheted meg? :)

3. Ha meg megteheti (ahogy írod), akkor miért ne választana jobbat. Te is ezt csinálnád, le is írod, csak épp nincs rá lehetőséged… azért sírsz itt ezen.


Szóval nem, nem csak a férfinak van joga külső alapján szelektálni, nem tudom miért kene egy nőnek lejjebb adni, ha megteheti, hogy nem ad lejjebb.

Szerinted a férfinek legyen bomba nője jó külsővel, a nőnek meg elegedjen meg a dagadt ocsmány lúzerrel is. Hát ez nagyon lol.

2023. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!