Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy boldog de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy boldog de egyben egészséges kapcsolat maradjon?

Figyelt kérdés

Én (23F) és a barátnőm (22L) két éve vagyunk együtt. Egyetemen ismerkedtünk meg, már együtt élünk.


Nagyon szeretem ezt a lányt. Kiegyensúlyozott kapcsolatnak mondhatom, úgy érzem egymás lelkitársai vagyunk. 99%-ban őszinték tudunk lenni egymással (amit én ritkának tartok a fiatalok közötti kapcsolatokban) és van megfelelő kommunikáció. Adunk egymásra és a jövőnkre fókuszálunk.


Mindketten relatíve problémás gyermekkorral rendelkezünk, zárkozottak vagyunk, kollégákon kívűl 0 szociális élettel. Egymáshoz nőttünk.


A helyzet az, hogy ez már a "kezdetektől így volt bennem, viszont mára az intimitás, szexuális vonzalom eltűnt az életemből. Próbálunk ki új dolgokat, felpezsdíteni stb. A rózsaszín köd, ismerkedős időszak alatt nyílván több volt, viszont mára 2 havonta 1x ha érzem magamban az affinitást és a vágyat arra, hogy bármit is kezdeményezzek. Viszont a barátnőm szexualitás iránti vágya mérföldekkel nagyobb mint az enyém.


Többször merült fel, hogy sérti az önbizalmát ez a dolog, illetve magában keresi a bajt.

És nagyon sokszor letisztáztuk mi a helyzet.


Lehet szidni, hogy 23 évesen ilyen vagyok amilyen. Nem tartom magam asszexuálisnak, de mégis másnak érzem, mint a többi kapcsolatban egészségesnek nevezett együttlétek igénye.


Igényelte, hogy Szeptembertől próbálkozzunk be pszichológusnál mert nagyon zavarja a dolog. Természetesen belementem, mert szeretném, hogy jó legyen neki IS. Viszont tartok tőle, hogy nem fog igazán segíteni.


Most jön a kellemetlen része.


Egyszer el fog jönni az az idő amikor már nem csak zavarja, hanem problémákat teremt a kapcsolatban ez. Nem szeretném tönkretenni a párom azért, mert én ilyen vagyok. Egyre inkább bántja a dolog, és teljesen megértem ezt. Viszont ignorálva az érzelmeim érzéketlenül szeretkezni árulás a kapcsolatban véleményem szerint. Őt is bántaná ez, szavai szerint.


Gondoltam arra, hogy teljes "kielégült" nő lehessen, és felhozzam a "nyitott kapcsolat" bullshitet. Nem miattam. Miatta.

Nem vonzódok és nem is akarok más lányt. Egyáltalán.


Félek tőle, hogy ez szintén sebeket ejtene a kapcsolaton..de közben bennem van az, hogy nem szeretném h megcsonkítsam a fiatalságát azzal, h ilyen vagyok.


Vélemények?


2023. aug. 19. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ennek nemsoká annyi lesz. 2 éve vagytok együtt. Fiatalok vagytok és nem működik a szex. Nézd kérdező, ez nem egy 20 éves házasság, ahol a felek azért dolgoznak a kapcsolaton, mert annyi mindenen keresztülmentek együtt. De a rossz szexuális élet még sokszor azokon is kifog. Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit írok, de egy 2 éves járogatás nem ér annyit, hogy mentegetni kelljen. Nem tudom együtt laktok e, vagy sem. Bár ennyi idő alatt még az sem számítana.


A pszichológus mellé egy urológusi vizsgálat is kellene. Meg az sem ártana, ha az életviteledet is (cigaretta, sport, pihenés stb) is átgondolnád. Mert 23 évesen ez minden, csak nem normális. Vagy lelki, vagy szervi gond lehet, ha amúgy korábban működött a dolog.

Meg rózsaszín köd? Normális esetben annak még mindig tartania kellene.


Nem ismerem a lányt, sem az álláspontját, de az ő helyében én nem vesződnék ennyit. Nem éri meg. Nem kellene nyitott kapcsolat, sem semmi más bohóckodás. Keresnék egy olyan férfit, aki megfelel a számomra.

2023. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én felpofoznám aki felhozza a nyitott kapcsolatot témába, mindegy hogy nő vagy férfi.
2023. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az van hogy ha egy nő nem kapja meg az elegendő mennyiségű és minőségű szexet akkor boldogtalan lesz és ez tönkre teszi a kapcsolatot.


1. Igaza van, ebben a korban olyannak kéne lennetek mint a nyulak, nem lenne szabad hogy barátnőd hétvégén lábra tudjon állni kivéve ha állva csináljátok.


Ki kéne nyomozni hogy mi van veled és ha megoldható akkor meg kell oldani és jól megdugni azt a csajt.


Mert szólok előre, hogy ha te nem teszed akkor más fogja.

2023. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!