Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, a barátnőtök mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a barátnőtök mellett maradnátok ha nem szeretitek de nincs másik lány az életetekben vagy inkább a szingliség mellett döntenétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem járnék olyannal akit nem szeretek.
2010. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
inkább "szingli"
2010. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ahelyett hogy hülyéket kérdezel, inkább segits a vörösiszap károsultakon!
2010. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22:19 az általad írt válasz rád is vonatkozik! Vagyis ahelyett hogy hülyeségeket válaszolgatnál inkább segíts a bajbajutottakon! Ha nem tetszik egy kérdés miért kell válaszolni rá!? Soha nem értettem az ilyen embereket! :)
2010. okt. 15. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Oszinten? Ha amugy elvagyunk, es nem idegesito, akkor maradhatna amig nincs mas...
2010. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradhatna,foleg ha nemveszekedtek es jo vele, lehet még bele szeretsz,ki tudja
2010. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, legalábbis a párkapcsolatot nem hiszem, hogy folytatnám. Abban azonban biztos vagyok, hogy őszintén megmondanám neki, ha már egyszer elmúlt a szerelem.
2010. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 justice87 válasza:
Szerintem maradj vele,én is voltam már ilyen helyzetben,állandóan csak a vita volt,de mivel nem volt kilátásban másik lány,így vele maradtam,és egy idő múlva tök jóra fordultak a dolgok és azóta közel 6 éve vele vagyok és nagyon szeretem :) Szóval ne add fel,csak próbáld meg helyrehozni a nem működő dolgokat.
2010. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 13:10


"de mivel nem volt kilátásban másik lány"


Elég érdekes dolog valakivel együtt maradni csak azért, mert nincs másik kilátásban. :)

2010. okt. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!