Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak. Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak. Ti mit tennétek akkor, ha van egy lány/nő az életetekben, szeretitek, de elegetek van az ellenőrizgetésekből, és hivogatásokból? Viszont elhagyni sem akarjátok?

Figyelt kérdés
Az én párom 3 napos ivós kúrát visz végbe. Így nem is találkozunk, és állandóan leráz, viszont ha rákérdezek, hogy megcsal e,vagy megcsalt azt mondja nem, őt ez a téma nem foglalkoztatja,csak sok vagyok most neki, hagyjam kiengedni a gőzt.Meg hogy nekem kéne változzak,mert lényegében bevallom nehéz eset vagyok, kicsit rámászós.Ja és most így a 3. nap után megígérte, hogy a holnapi nap az enyém,de hagyjam most egy kicsit mert, most jó így ,sokat idegeskedett miattam. Én meg ezt nem cáfolom meg,mert valóban sokat bántottam,de már vissza vettem, de lehet késő.Mit tegyek? ja és higgyjek neki?Tényleg nem valaki szóba jött?
2010. aug. 21. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én átgondolnám az egészet,de arra a jutnék mindig h ilyen, és szeretem és el kell fogadnom,és úgy szeretnem ahogy van:)
2010. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valahogy tényleg pihentesd magad.. :)
2010. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen volt barátnőm, elhagytam. Bántam sokáig, de így utólag nem is. Azóta van más.
2010. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem épp ilyen a párom, akivel 3 éve vgayok együtt... a 3 év alatt elérte, h nincs egy barátom sem, sosem mozdulhatok ki sehová a házból, csak vele, és ha valaki hozzámszól, összerándul a gyomrom, hogy mit fog szólni ehhez, h szóba állok valakivel... nem csinálhatok semmit, ami jól esik, hobbijaim sem lehetnek, mert ahhoz közösségbe kéne mennem, ahol ismerkedhetek emberekkel és akkor már biztos meg fogom csalni.... teljesen tönkrevágott érzelmileg,idegileg, és fizikailag is, ugyanis mivel nem mozdulhatok ki, csak itthon ülhetek a gép előtt, 15 kilót szedtem fel... és tudod, mit fogok tenni? nem érdekel, h szerettem, nem érdekel a 3 év, én ezt nem fogom csinálni egy életen keresztül...el fogom hagyni és innentől kezdve nem fogok kapcsolatot kezdeni senkivel sem aki a bizalomhiány vagy a féltékenység legeslegapróbb jelét is mutatja


döntsd el te is, h évek alatt tönrevágod azt, akit elvileg szeretsz, hogy majd úgy hagyjon el, hogy gyűlöl ezért, vagy megváltozol és innentől kezdve megbízol benne...


21/L

2010. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én speciel nagyon érzékeny vagyok a magánszférámra, szóval ha csak valaki elkezd felé közeledni, akkor már vonyítok. :D


Biztos, hogy megpróbálnám a barátnőmmel ezt megbeszélni, mert ha szeretem, akkor ezért még nem hagynám el.


Miért nem bízol benne egyébként?

2010. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi utsó hozzászólónak! Igazad van! És megfogadom,mert hatásos volt amit írtál. CSak attól félek már késő,mert kerülget,ma sem akar látni.Azt mondta megígéri a holnap az enyém,de én meg egyből arra gondolok megcsal,mert mire gondol ilyenkor az ember,de lehet hogy nem,csak tényel iszogat.nem tudom :( viszont sem enni,nem tudok,sem semmihez nincs türelmem egy ideg vagyok :(
2010. aug. 21. 11:12
 7/7 A kérdező kommentje:
megelőztek, és az előző irományom a hosszú szöveg tulajdonosáé, ezt pedig a következőre írom.Miért nem bízok benne? Talán mert úgy jöttünk össze, hogy neki volt valakije, csak miattam hagyta el.Meg azt mással is megcsalta, még előttem, de állítólag azért mert 3 év alatt meghalt a kapcsolat,csak nem mentek szét.Bár ezt nem értem miért.Talán ezért. Amúgy szex is jó közöttünk,meg lényegében érzem, hogy szeret is, mert simogat, és odabújuk. nemtom
2010. aug. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!