Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Para vagy normális?

Figyelt kérdés

Szituáció:Egy éve laktok együtt, beszélgettek és azt mondja, lehet hogy te is csak altatsz, gyűjtöd a pénzt mellettem és ki tudja, mikor derül ki, hogy nem vagy normális és lelépsz.



25-30 közöttiek vagyunk mindketten, eléggé meglepett amikor ezt mondta és elgondolkodtam, hogy mennyit ér a bizalmam neki.


2023. aug. 21. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Para. Hagyd el.
2023. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiképp se normális... Valami baj van neki a toronyban.
2023. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de nagyon
2023. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem kezdunk olyannal, aki onbizalomhianyos. Mindket nemre ervenyes ez.
2023. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi volt a kontextus?


lehet csak viccelt.


Lehet tettél valamit ami miatt nem bízik meg benned.


Lehet hogy már valaki ki használat.


Lehet rád vetiti ki amit igazából ő készül megtenni és ez pablovi elszólása volt.


Lehet hogy hallott ilyet és meg kell nyugtatni.


Csomó minden lehetséges az is hogy én Jézus vagyok nem m1 ebből túl sok mindent nem tudunk le vonni.

2023. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félig viccnek szánta, félig nem. Mindkettőnknek volt rossz tapasztalata. Később azt mondta, mi van ha direkt mondta? Hogy vajon lehet e erről beszélni velem. Eléggé összezavart.
2023. aug. 22. 10:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Kontextus pedig random beszélgetés a jövőről.
2023. aug. 22. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!