Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy parfümös bolt, ahova az elmúlt évben 3-4 alkalommal elhívott vásárolni a párom. Minden alkalommal elmondtam hogy értelmetlen dolognak tartom a 40-50 ezer forintba kerülő parfümöket, van egy kedvenc mérős parfümöm, amit évek óta használok, nagyon finom és tartós, ő is többször megdicsérte már, szóval nem ez lehetett az oka.


Szóval mind az ilyen drága parfümök, cipők, ruhák nem az én világom. Rengetegszer szóvá tettem neki, de ez a parfüm téma jött fel a legtöbbször. Inkább az az ember vagyok, aki élményeket szeret gyűjteni. Imádok utazni, étterembe járni stb. Biztos voltam benne, hogy szülinapomra valami hasonló élményt kapok.

Ezek után kaptam szülinapi ajándéknak egy drága parfümöt, de még azt sem szülinapomon adta ide, hiába egész nap itthon voltunk.


Nagyon csalódott vagyok, mert minden barátom, ismerősöm tudja, hogy mi a véleményem ezekről a márkás, drága cuccokról, legfőképp a párom. És nekem ez az eset teljesen azt sugallja, hogy abszolút nem figyel rám, nem akar a kedvemben járni, csak letudott egy ilyen basic dologgal. (Ja korábban soha nem szagoltam, nem is igazán tetszik) Másrészt meg rosszul is érzem magam, hogy ilyen elégedetlen vagyok. Hogy hozzam ezt fel neki? Vagy engedjem el?


2023. aug. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egymást keresitek.
2023. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szóvá tenném. Olyan, mintha inkább ő szeretné ezeket a parfümöket rajtad érezni. Nem az a fontos neki, hogy neked örömöt szerezzen.
2023. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, az biztos, hogy büdös vagyok, vagy ennyire nem ismer? Nyilván attól nem kell félned, hogy büdös lennel, csak azért kapjon már észbe, hogy ennyire nem figyel rád.
2023. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ez elég gyerekes én hangzik. Normális stílusban szeretném ezt vele megbeszélni, de nem tudom, hogy kezdjek neki.

2023. aug. 23. 13:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért pont azt a parfümöt vette neked.De te itt feszengsz hogy tálald. Közben őt meg nem is érdekled igazán. Nem zavarja, hogy másra vágysz.Nem is figyel rád. Csak gyorsan letudta valamivel az egész szülinapod, ami számára a legegyszerűbb.
2023. aug. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nalam alap h csak sajat magamnak veszek.

Amiket kaptam esdig attol 80%ban iszonyu fejfajasom lett.

Szoval azt a 2-3 fajtat hasznalom amit elvisel az orrom 🙂

2023. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálam is alap, hogy max akkor veszek parfümöt valakinek, ha tudom, hogy melyik az, amit szeret. De nem is szoktam soha ezt ajándékozni. De ezt a részét el tudom engedni.
2023. aug. 23. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!