Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gáz így közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz így közölni a vágyait a férfinak?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, 1 hónapja élünk nemi életet is. Én nem vagyok az orális szex ellen, kölcsönösen természetesen. Köztünk ilyen még nem történt, viszont rendszeresen céloz rá, legutóbb meg is kérdezte szeretem e csinálni, meg azóta is felhozza mert akkor valahogy kihátráltam a válasz alól. Csak szerintem tróger dolog ezt a témát így feszegetni? Alapból magamtól csináltam volna ha ő is csinálja nekem, de ezt így felhozni szerintem tiszta ciki még a kapcsolatunk ezen szakaszában.
2023. aug. 23. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy? 😊

Ha már szexeltek egy hónapja, miért ciki az orális szexről beszélni?

Oké, erőltetni nem kell, de nem az első randin vagytok már túl, hogy most ez kellemetlen legyen.

2023. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Csinálni normális, beszélni róla gáz?
2023. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Szóval ő nem mondta egyszer sem, hogy nyújtana orális szexet csak kérdezte,hogy adnál-e már végre?


Bár nem sokat számít, alig várja, hogy kapjon orális kényeztetést.


(Számomra érthetetlen, hogy szex már történt, de orális szex még nem, furcsa nagyon.)

2023. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
21, igaz hogy egy honapja megy, de kb csak 5 alkalmon vagyunk túl. Inkább a kommunikáció kellemetlen még erről, főleg hogy alig csinálunk még valamit mert kb semennyire se vagyunk megnyilva még de én rögtön csináljan neki és ezt a lehető legkellemetlenebben beközli minthogy szex közben alakítaná úgy a szituációt. Nem tudom eddig nálunk így ment az exeimmel
2023. aug. 23. 15:27
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy hónapja éltek nemi életet, de még nem is történt orális szex, és még vele van baj, ha felhozza? 😮 Fura vagy.
2023. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
És a barátod mennyi idős?
2023. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg az kiakasztó, mikor "úgy alakítja". Mondja meg. Ha már látott meztelenül és szexeltünk, nincs tabu téma.


(Bár én csak azzal szexelek, akivel merek is beszélni róla.)

2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 nem az oralis szex ellen vagyok, hanem az ellen hogy a spontan dolgok helyett troger modon kozolje mire vagyik mikozbe semmi hajlandosagot nem latok rajta higy viszonozni szeretné
2023. aug. 23. 15:30
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Inkább az a ciki, hogy erről nem lehet veled beszélni.

Ha nem akarod, akkor mondd ki azt. Ha benne vagy, akkor mondd azt.

Azt, hogy kitértél a válasz elől, szerintem "nem"-nek értékelte (én szintén férfi vagyok és annak értékelném). Ha "szerencséd" van, ott is hagy, ha ennyire fontos ez neki. Te meg verheted a fejed a falba, mert szép női szokás szerint nem vagy hajlandó egyenesen és nyíltan kommunikálni.

2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gyerekes a hozzáállásod. Hogy látnál hajlandóságot, hogy viszonozná, mikor még beszélni sem vagy hajlandó erről? :DDD Tényleg nehéz lett volna azt mondani, hogy "Szívesen csinálom Józsi, de szerintem ez úgy tud hozzátávon működni, hogyha oda-vissza csináljuk egymásnak. Mit szólnál, ha legközelebb így próbálnánk ki?" ?


Mondj neki igent, vagy nemet, de ne szórakozz már, könyörgöm.

2023. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!