Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veled, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy a nyaralás alkalmával utáltad meg a párod?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megutálni nem is de ráébresztett új dolgokra
2023. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem teljesen de azért kiábrándító volt hogy nyafizott a szúnyogcsípései miatt állandóan (volt kb 3 db).
2023. aug. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember :D utálni nem, de sok minden ki tud derülni ilyenkor
2023. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Nekem olyan volt, hogy akkor lett unalmas nekem, de csak addig.

Az életünk kb bulik pörgés rengeteg haver bandázás (DJ)szokott ugy ébreszteni hogy beteszi ami reggel a fejemben megy és az olyan hatalmas mikor arra ébredek hovy a valóságban is szól ami a fejemben, nem egyszer megesik hogy amikor kinyitom a szemem már 10 haverja is nálunk van, ezen felül rengeteg tanulás együtt(fősulik), és tanit zondorázni mert ráfüggtem:D, jókat kajálunk a haverok éttermében, na és mi és elmentünk nyaralni.


Na andalgások kéz a kézben, kettesben minden csak, étteremben romantikus vacsik, hattyúk nézegetése, shopping, klasszikus hangversenyre beültünk, néztük a vásáros profi rajzmestert, csináltunk különleges festményt együtt egyet, valami pörgettyűvel, fotózások, beszéltünk egy dj-vel(párom szakmailag én meg koktéloztam)többször ill mindig volt szex mivel volt idő(vagy unalmunkban:D), és összességében kezdtem magam ugy érezni mintha átmentünk volna vmi nagyis papis nyugis lassított kirándulósba, sokáig nem bírtam volna ennyire ingerszegényen megmaradni, pont elég is volt az 1 hét "semmittevés".

Ég és föld az életünk meg egy nyaralás.

2023. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Na en csak untam erre lepontoznak.

Mi lett volna ha vkit meg is utálok ami a kèrdés is..abban mi a nem hasznos?


Nem az volt a kèrdés hogy mivel vett le a lábadrol a párod. Evidens hogy negativ válaszok jönnek.

2023. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem utáltam meg, de ott jöttem rá, hogy teljesen máshogy állunk az anyagiakhoz (külföldön voltam ösztöndíjjal, kijött hozzám egy hétre, és sokkal többet költött, mint amire keret volt). Nem laktunk előtte együtt, de szét is mentünk egy éven belül, és ez az emlék is közrejátszott.
2023. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es, én speciel azért pontoztalak le, mert felsoroltál vagy 10 pároknak való tevékenységet, amit minden nő szívesen fogadna a saját párjától, és továbbra is az egymással való törődés sütött a programokból, amiket leírtál... erre a végére odabiggyeszted, hogy ez "ingerszegény" és unalmas volt... Igen nagy pofátlanságnak tűnt ez a kijelentés tőled, hogy gyakorlatilag minden főbb boxot kipipáltatok a pároddal, amit úgy általában a jól működő kapcsolatokban normális tevékenységekként tartanak számon, te meg még elégedetlenkedsz, úgy tűnt, szimplán gőzöd sincs, milyen jó dolgod van. Ez volt a benyomásom a válaszodról, emiatt adtam negatív értékelést, nem kifejezetten a tényre, hogy untad magad.


Persze, kinek mi. Én abszolút nem irigylem a bulizós napjaidat. De gondolom, még nagyon fiatal vagy, ha szerited az élet piából meg buliból áll. Egy kapcsolatnak - úgy általában - ennél többről kell szólnia.


Viszont! Rengeteg sokkal izgalmasabb kikapcsolódás létezik, ami talán legközelebbre jobban megfelelhet nektek. Vidámparkok, extrém parkok, szabadulószobák, olyan helyek, amik pörgetik az adrenalint, és többnyire nem csak ketten, de esetleg négyen vagy többen is tudjátok csinálni, lehet, hogy ilyen programok jobban kikapcsolhatnak titeket (és mégsem csak a szokásos bulizás). Introvertáltként ezek jutottak eszembe, de tuti találhatsz még nemunalmas elfoglaltságokat, amiket csinálhattok a pároddal.


Hogy a kérdezőnek válaszoljak: soha nem utáltam meg a páromat, amikor még volt, még szakításkor sem, egyikünk se tökéletes. De ha valami olyat tett, amit nem tudsz elfogadni, jobb, ha leülsz vele megbeszélni, és nem söpröd a szőnyeg alá, mert később csak még több dolgot fogsz találni, és a végén nem is akarsz majd vele lenni... pedig lehet, hogy csak egy alapos átbeszélés kell. :) Arra is figyelj, hogy ő mit mond, és biztos sínen lesztek megint. Ahogy többen is írták, lakva ismerszik meg az ember, biztos nem ez az utolsó, hogy így érzel, de ha megtanulod a helyén kezelni a dolgokat, nem lesz gond. Ne veszítsd szem elől, hogy biztosan neked is vannak olyan dolgaid, amin ő magában a szemöldökét vonogatja. Ez szerintem normális, csak ne tegyetek úgy mellette, mintha minden rendben lenne. ^^"

2023. szept. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!