Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban, ha valaki a másikkal a kanapéágy nyikorgása miatt nem akar olyan gyakran szexelni az valós kifogás lehet? Téged visszatartana?

Figyelt kérdés
Tervezek majd új ágyat venni, de még pár hónapig nem fér bele, gyűjtenem kell rá.
2023. aug. 23. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

Hú. Hát, na. Volt egy barátnőm, aki kapcsolat előtt nagyon szépen előadta, hogy ő mennyire szeret szexelni, mennyire bevállalós és hasonlók. Aztán megtörténtek a dolgok és full halk akart lenni minden téren, merthogy mit szólnak a szomszédok.

Borzalmasan vágyromboló volt, hogy random, ismeretlen emberek véleménye jobban érdekelte, minthogy jól érezzük magunkat. Nem ez volt a legfőbb ok, de benne volt egy kicsit ez is abban, hogy megromlott a kapcsolatunk.

Szóval, őszintén szólva, ha valaki ezen problémázna, egyszerűen ott helyben megkérném, hogy lépjen le a lakásból és hagyjuk egymást. Ha valaki akarja a társát, akkor igazán akarja. Ha nem, akkor meg a karen szintjével fárassza azt, akinek arra igénye van.

2023. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyébként tényleg eléggé nyikorog, minden mozgásra jelez. Csak akkor halk, ha mozdulatlanul fekszünk rajt.

Nem említettem még, de én vagyok a nő.

2023. aug. 23. 23:44
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Téged zavarna vagy a párod? És miért?


Amúgy szívesen, végre valaki meg is köszöni a választ!

2023. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Őt zavarja. Én már megszoktam.
2023. aug. 23. 23:49
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Akkor átérzem a helyzeted. Kár, hogy nem cserélhettük volna el a párjaink ezen tulajdonságát.
2023. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kitana. ***** válasza:
100%
Friss kapcsolatban általában pont leszarok mindent, csak szexeljünk, de ettől még lehet, hogy valakit tényleg zavar, mert mondjuk érzékenyebb a hangokra és az ágy nyikorgása valóban nem a legkellemesebb.
2023. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Az attól függ, hogy kit zavarna vele... A szomszédokat? Anyukádat a másik szobában? Testvéreket?
2023. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért na. Az ember szeret kellemes körülmények között szexelni. Engem meg a kintről beszűrődő zajok tudnak nagyon megzavarni.
2023. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
De amúgy még ha rémesen nyikorog is, hát nem csak kanapén lehet csinálni. Szóval ez önmagában nem tartana vissza attól, hogy szexeljünk.
2023. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk én a padlón alszom, meg ott is szexelek.
2023. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!