Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kihúzható, ággyá alakítható...

Kihúzható, ággyá alakítható sarokkanapé állandó alvásra?

Figyelt kérdés

Kicsi a hely, viszont hasznos lenne ha alkalmas lenne néha plusz egy fő részére.

Konkrétan erről a kanapéról lenne szó:


[link]


Elvileg állandó alvásra is alkalmas és ha jól emlékszem gerincvédőzónás?



2023. márc. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Jó drága....
2023. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen kinézetű van nekünk itthon is, meg a nyaralónkban is. Olyan 8-10 éve vehettük, jóval olcsóbb volt. Érdekes módon az itthonin nem fáj derekam reggelre, a nyaralónkban levőnél viszont fáj, holott elvben mindkettőben ugyanolyannak kellene lennie a szivacs matracnak.
2023. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alvásra olyat vennék, ami nincs ennyi felé osztva. Értem itt az alatt, hogy a hosszanti ülő rész is ketté van osztva, alvásnál ez nem túl kényelmes.
2023. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bútor készítő/karpitos ismerős azt ajánlotta nekem ebben a témában, hogy a premium kategória alatt kb mindegy.

Az meg jelenleg szerintem 500-nál kezdődik.

Az ágynemű tartó nem pozitívum, mert vékonyabb a szivacs, kevés osztás legyen benne.

Egyébként ezeknél jobb helyeken oda is írják, hogy mindennapos alvásra nem ajánlott, vagy érdemes fedőmatracot hasznalni hozzá a kenyelem, és a bútor óvása miatt.

2023. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ferrari02 válasza:

Nekem Morel márkájú, Sekken típus van, ami egy hosszú (2,4 méter karfával), fekvőfelülete 2 méter hosszú és mindennap alvásra fejlesztették ki.


Ami ilyen mindennapi alvásra való, tehát multifunkcionális, azokról a dolgokról elmondható, hogy mindenre valók, csak arra nem, amire ki lett találva.


Kanapéban van ennél kényelmesebb is, de a célnak megteszi, alvásra viszont nagyon kemény, de dizájnos. A kicsi hely miatt nekem is kompromisszumos lett, de én megbántam.


Alvásra semmi nem pótolja a matrac kényelmét, kanapénak pedig ültem már kényelmesebb darabon is, a párna pedig annyira deformálódik, hogy győzd igazgatni (merev is). Ez sem volt olcsó, jóval drágább mint amit belinkeltél, tehát ez alapján lebeszélnélek róla.


Ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor alvásra szerezz be mellé egy Dormeo fedőmatracot és azzal rendben lesz.

2023. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!