Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi ,hogy szakítottunk. 2 hónap külön lét után mondta hogy szeret, és szeretné újrakezdeni velem .

Azóta beszélgetünk , chatben gyakran egyszavas lekezelő válaszokat írkál. Erre ráuntam és konkrérannrákérdeztem ,hogy most mi a terve velem. Erre az volt a válasz ,higy ahoz hogy eldöntse hogy szeret megkell csókolnia. Meg azt is hozzátette,hogybidőt akar magának adni.

Viszont én úgy érzem hogy csaknkibakarja élni magát , aztán ha ez megtörtént jó leszek én is opciónak.

Mi tévő legyek? Tényleg csak szórakozik velem?

Mert én úgy érzem ,hogy nem én vagyok számára az első számú prioritás.

21/F



2023. aug. 28. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed.
2023. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi tévő legyek? Csak mert nagyon szeretem és ezt tudja. Lehet esély arra, hogy esetlegesen újra egy pár legyünk?
2023. aug. 28. 12:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, akkor hagyd a lányt
2023. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
HA nem érzed, hogy te vagy neki az isten, akkor ne folytasd. Én elmondanám neki, hogy ha velem akar lenni, akkor velem kell lennie.
2023. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess vele egyáltalán sehol.
2023. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es : Konkrétan rákérdeztem hogy mi a terve velem. Meg azt is h ha szeretsz valakit akkor nem húzod az időt. Erre az volt a válasza "hogy csak azért nem fogok veled összejönni mert te ezt szeretnéd. Gondoltam adok magamnak egy kis időt, de ha te ezt időhúzásnak érzed akkor ennyi..."

5-ös. Most megpróbálom azt ,hogy nem beszélgetek vele aztán ha keres akkor tidom hogy fontos vagyok neki, ha nem keres akkor meg ennyi volt..

2023. aug. 28. 13:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak udvaroltatni akar magának, élvezi, ha valaki oda van érte, és játszhatja az agyát. De komolyan nem gondolja. Ha valóban akarna tőled valamit nem így viselkedne. És még ő van megsértődve, mert rá mersz kérdezni, hogy most mi van. Vicc. Tipikus kis csitri viselkedés.


"de ha te ezt időhúzásnak érzed akkor ennyi..."


Erre nyugodtan megírhatod neki, hogy ok, akkor ennyi, szia!

2023. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is jatszadozni akár veled,élvezi, hogy úgy ugralsz,ahogy ő fütyül.
2023. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha eldöntötte ,hogy csak játszik velem akkor ez ellen semmit sem tudok tenni?
2023. aug. 29. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
tiltod mindenhol és lezárod a kommunikációt.
2023. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!