Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok iylen félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok iylen félénk?

Figyelt kérdés
17 éves állítólag szép lány vagyok. eddig még nem volt egy barátom sem és most meg nem tudok egyes fiúkat levakarni magamról. 2 problémám van: egyszerűen ugy érzem kicsúsztam már az időböl és tök béna lennék a másik meg hogy nagyon nagyok az elvárásaim amin egyszerűen nem tudok változtatni. igazából nem az a nagy baj hogy valami nem tetszik egy pasiban mert ha már megismerem és kedves meg minden akk nem érdekel a külső de amikor odajön hozzám valaki nem barátkozás hanem randizás céljából elhajtom egyböl mert akkor még nem tetszik mert csak a külsőt nézem. és igy nincs nagy lehetőségem ismerkedni és félek hogy nem azt látja bennem ami vagyok:(
2010. okt. 16. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még mindig jobb mintha "party rib@nc" lennél.
2010. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már megtaláltad a problémát magadban, az már fél siker. Változnod kell és kompromisszumot kell kötni.

Ha elhajtod, akkor hogyan akarod megismerni? Adj nekik esélyt. 1-2 randiból már ki tudsz indulni, hogy milyen...

2010. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A külső nem minden, de teljesen érthető, hogy nem randizol valakivel, aki első ránézésre nem tetszik, nem szimpatikus. Kompromisszum kell, néha, de nem mindig. Attól, hogy elmész valakivel valahová még nem jelenti azt, hogy feltétlenül lesz valami a dologból, szóval hajrá, ha valaki szimpatikus találkozz vele, ne agyalj rajta sokat. Nem lennél béna, pont a legjobb korban vagy ahhoz, hogy elkezdj randizni.
2010. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én értem ezt de mostanában ha valaki elmegy randizni akk egyböl mindent akar a lánytól és ez nekem nem megy. am az zavar hogy már más 13 évesen mindent tud ezekröl a dolgokról én meg itt állok 17 évesen (pár hónap és 18) és még semmit nem tudok.persze én tudatosan nem jártam eddig senkivel mert nem vagyok az a fajta aki bárkinek odaadja magát. most pl. van egy barátom akivel csak barátság szinten álltunk mert a tanitványa votlam vagyok és erre mostanában többet akar tölem de én meg ....
2010. okt. 16. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
17 évesen úgy érzed h kicsúsztál az időből? ezt gyorsan verd ki a fejedből. nem baj az ha válogatsz. ha szép lány vagy akkor miért ne válogathatnád meg h kivel állsz le bármire is. én 21 évesen sem érzem h bármiről lecsúsztam volna. :) járj el szórakozni, flörtölj, érezd jól magad.
2010. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tényleg azt hiszed h a 13 évesek mindent tudnak ezekről a dolgokról? ez butaság. akkor szerinted miért van annyi "terhes vagyok???" kérdés. inkább örülj h Te ilyen vagy és nem plázapartymaca akit bárki megfektethet...
2010. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van meg boven idod,ne aggodj!
2010. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
persze ezt én is igy gondolom csak amikor beszélek pl ezzel a fiúval akiröl irtam akkor ö annyira lenézöen beszél vagyis nem ugy de nekem rosszul esik hogy ennyire butáénak néz. volt szerencsém az egyik öreg bácsival a szomszédunkkal beszélgetni és ö is nekem állt hogy mér nem járok el szórakozni miért nicns pasim és ez is rosszul esett :(
2010. okt. 16. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos tartalmi ellentét található a leírásodban.. idézném, nem szóról szóra.. " Nem számít a külső" illetve "Ha randizás céljából közelítenek meg, külső alapján elhajtom.."


Így fontolóra vettem a válaszom tartalmát és hangnemét egyaránt, s arra jutottam, hogy inkább nem mondok semmit.

2010. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha nem volt érthető akk elmondom ugy értettem hoy ha valaki egyböl azzal a céllal közelit hogy randi akkor elküldöm mert nem tetszik de ha csak barát és megismerem már nem számít a külső. igy értettem
2010. okt. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!