Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerkedem egy bájos lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy bájos lánnyal, remekül elvagyunk, de az exe elég problémás, állandóan bekavar (érzelmi zsarolósnak tűnik, mindig elrontja a lány kedvét, ami kihat a kapcsolatunkra, összeveszünk). Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tart ez, igazából hagynám az egészet, mert kezdek kikészülni, de kevés emberrel jövök ki (ahogy a lány is), és nagyon jól elvagyunk kettesben, talán ezért is ragaszkodom a kapcsolatunkhoz.

Az egyetlen probléma az exével van, aki szerencsére messzebb lakik, de így is állandó bajt okoz, rombolja a lány önbizalmát, ami kihat a kapcsolatunkra.

Pl. Hónapokkal ezelőtt mondta, hogy minden nap beszélnek, aztán mostanában, hogy már nem. Mégis valamelyik nap egy szórakozóhelyen voltunk, aztán 23 órakor ránéz a telefonjára, majd kicsit rossz kedve lesz, nem mondja meg mi a baj, aztán azzal jön, hogy már menne, mert fáradt, otthon szeretne lenni, stb. és persze összeveszünk, mert nem mond semmit, nem tudom mi van a háttérben.

Majd pár nap múlva találkozunk, minden rendben, jól elvagyunk, erre a másnapot lemondja, mert megint rossz kedve lett, és nem akar kimozdulni.


Sok kisebb hasonló eset volt, és most valami komolyabb lehet, mert napok óta lemondja a találkozókat, és otthon szomorkodik egyedül.


Az exe amúgy elég problémásnak tűnik, volt verekedése régebben, engem is meg akart verni pár hónapja, mással is verekedett nemrég.. de ha leszólom, akkor mindig őt védi, mert nem ismerem, nem tudom milyen. A srác ilyen érzelmi zsarolósnak tűnik, nem annyira látom át a helyzetet, de szerintem érzelmileg bántalmazó kapcsolat volt (pszichológushoz is járt a lány, gondolom ezért kezdte el).

Most van egy kisebb probléma, egyrészt a lány most valamiért rosszkedvű... másrészt talán csak véletlen, de kamu profillal írt nekem valaki facebookon (szórakozott egy hirdetésemen, majd írta, hogy vigyázzak), aztán e-mailben szintén kaptam egy fenyegető üzenetet.


Ti mit tennétek a helyemben? - Ha elmondom a lánynak, vagy nem hisz nekem, vagy rossz kedve lesz, vagy azt hiszi megint leszólom az exét, és újra összeveszünk. (Amúgy az üzenet kamu névről jött, tehát nem tudom bizonyítani, hogy ki küldte.)


2023. aug. 29. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a volt barát kavar be, hanem a kedves csajod.

Nem kell a volt baráttal tartani a kapcsolatot. Tiltsa le, ne vegye fel a telefont, stb.


Szerintem állj tovább cimbora.

2023. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A lány nem szeret, nem tisztel, nem őszinte, sőt hazudik neked. Semmi dolgod vele.

Ha jót akarsz neki, még mielőtt elhagyod, mondd meg ezt neki.

2023. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Folyton szakítanak, majd újra beszélnek, é s ez már hónapok óta így megy... valami nem stimmel, szerintem a sráccal van baj, érzelmi zsarolás, ilyesmik. Azt nem értem, mi köti össze őket ennyire, hogy minden nehézség és rossz ellenére nem dobja ki.
2023. aug. 29. 11:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy te ennek tudatában is ezzel az ostoba libával akarsz lenni, de akkor ne itt nyavalyogj.
2023. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, és téged mi köt egy olyan lányhoz, aki ezt műveli veled?

Egy önérzetes férfi régen kivágta volna, mint a taknyot.

2023. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az elmúlt években soha 1 párkapcsolatomban se voltam boldog. Ezzel a lánnyal nagyon jól elvagyunk, végre boldog vagyok, tényleg tündérien kedves... ha sikerülne lerázni valahogy az exét, remekül ellennénk.
2023. aug. 29. 12:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz az kéne, hogy a lány akarja lerázni. De ő szemmel láthatóan nem akarja.
2023. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány letiltja akkor jó lesz

De ha nem, akkor neked kell végleg lezarnod a csajjal

2023. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy beteg expasim, nagyon ismerős a sztori. Bántalmazó kapcsolat, mindig megkaptam tőle, hogy egyedül ő visel el, mert önállótlan vagyok, másnak nem kellenék, meg milyen szerencsétlen vagyok, nem érek semmit. Családomra nem számíthattam. Nagyon sokáig nem engedett el, én is jártam pszichológushoz, antidepit szedtem, nagyon nyomasztó volt akkor az életem. FOLYAMATOSAN ZSAROLT! Itt is erről lehet szó, a pasi sakkban tarthatja valamivel a lányt. A pasim rejtett kamerával felvett minket szex közben, miközben álarcban volt, máskor meg leitatott (titokban, mert nem iszom alkoholt), és meztelen képeket csinált rólam miközben aludtam!!! Na most ezekkel zsarolt hónapokig, hogy elküldi a következő páromnak, ha nem megyek vissza hozzá, meg a családomnak és a barátaimnak is elküldi, meg felteszi youtubera a videót.


Elmebeteg volt, végül úgy szabadultam meg tőle, hogy egy másik áldozatot választott, egy hasonlóan kiszolgáltatott lányt, ekkor végre békén hagyott!


Tudd meg mi van a háttérben, ha nem mondja el, szerintem beszélj a pasijával.

2023. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A sráccal van baj, az biztos, de a lánnyal is, ha függ tőle, téged pedig hiteget és hazudik neked.
2023. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!