Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól félek állandóan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek állandóan, hogy megcsal. Hogyan tudnám ezt legyőzni? Úgy érzem tönkre fogom tenni a kapcsolatunkat ezzel.

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a barátom 11 évvel idősebb nálam, másfél hónapja vagyunk együtt. Állandóan az jár a fejemben, hogy kivel van, kinek ír, mit csinál amikor nem vagyok vele. Már beszéltem vele erről, azt mondja nincsen senkije. Nyáron megy kétszer is külföldre nyaralni a haverjaival, nélkülem. Ezek közül az egyik egy fesztivál lesz, ahol hát elég sok dolog történhet... Tudom, hogy nagyon beteges amit csinálok, segítségre van szükségem. Egyszerűen nem tudom legyőzni ezt egyedül. Miért nem tudok benne megbízni? Annyira félek, hogy átver.
2018. máj. 21. 15:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%

Hozd össze egy csajjal, mondd meg, hogy legyenek szeretők és már nem kell aggódnod, hogy megcsal e, mert tudni fogod a választ.

Amúgy hagyd abba a féltékenykedést. Pont annyira verhet át, amennyire te őt. Ha ezt sokáig csinálod, szép lassan elüldözöd.

2018. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Múltkor amikor hosszabban beszélgettünk erről, akkor mondtam neki, hogy ha rövid időn belül nem tudom legyőzni a féltékenységemet akkor inkább elhagyom őt, mint sem, hogy tönkre tegyem őt és magamat is ezzel. De annyira szeretem, hogy nem tudom ezt megtenni.
2018. máj. 21. 15:25
 3/37 anonim ***** válasza:
48%
Tipp: ne kezdj olyan ferfivel, aki 33 evesen ott tart, hogy nyaranta a haverokkal jarkal fesztivalozgatni. Agyilag valahol 16 korul lehet, csak orul, hogy mar van penze ra es anyuka nem mondhat nemet ra.
2018. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
#3: Ja, 33 évesen ne mozduljon ki, hanem zárkózzon be a szobába és hordjon papikás ruhákat, ugye?
2018. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
nem vagy biztos önmagadban. azért gondolod hogy tuti meg fog csalni, mert nem hiszed el, hogy elég jó vagy neki. ami hülyeség. ha meg akar csalni akkor meg fog, de a megcsalás soha nem a megcsalt fél hibája. amíg nincs okod gyanakodni addig felejtsd el mert ezzel így tényleg megmérgezed a kapcsolatotokat. ha meg mégis megcsal és kiderül akkor dobd ki a fenébe, meg se érdemel.
2018. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
58%
Igen, gondoltam, hogy valaki rogton leir ide valami vegletes hulyeseget. Amit leirtam, az nem jelenti azt, hogy azt gondolnam, amit te irtal. Viszont nem art mindenkinek megtalalnia a korosztalyat, es a koranak valo elfoglaltsagot (nem, nem ez nem azt jelenti hogy tolokocsiban himezzen, mielott irnal valami ehhez hasonlo baromsagot), es haverkakkal fesztivalka, az 33 evesen mar nem az. 23 evesen persze boven az. Utana ideje felnoni (nem, ez tovabbra sem az otthonulest jelenti tolokocsiban, mielott erre is irnal valami baromsagot paprikas ruhaban(?:'))).
2018. máj. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
48%
Ja, kerdezo bocsi az offert, csak az ilyen hulyesegre muszaj voltam reagalni.
2018. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
22%

Egy párkapcsolatban az egyik legveszélyesebb betegség a féltékenység!

Én rengeteget szenvedtem tőle: a feleségem állandóan nyomozott utánam, gyanúsítgatott, hisztizett stb.

Tényleg semmi oka nem volt rá!

Aztán kb. 10 év múlva bejelentettem, hogy végre - először - okkal lehet féltékeny, mert megdugtam a kolléganőmet.

Visítófrászt kapott, ki akart pakolni és egyéb nyalánkságok.

Másnap a körülményekhez képest nyugodtan megbeszéltük a kérdést: én megmondtam neki, hogy az elmúlt 10 év alatt annyit szenvedtem a felesleges és alaptalan hisztiktől, hogy én viselem tovább is ezt, csak innentől kezdve okot is szolgáltatok a hisztihez...

Azt kérdezte: mit szólnék, ha ő is megcsalna a kollégájával? Hát tedd azt, csak ne zúgj bele.

Hát ez nagyon felháborította - és felbátorította: két hét múlva már a kollégával ment "kiküldetésbe".

Amikor hazajött, akkor megbeszéltük, hogy vagy elválunk, vagy megnyitjuk a házasságunkat.

Az utóbbit tettük, és nem bántuk meg. ennek 15 éve: szeretetben és békében élünk, mindketten tudjuk a másik szeretőit, nincs hazugság és nincs ordibálás, és féltékenykedés sem!

Nálunk ez bejött és a felnőtt gyerekeink is tudnak róla, hogy anya is tart szeretőket meg apa is, de együtt is nagyon jól megvannak!

2018. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
53%

#6: Az fel sem tűnt, hogy te is végletes dolgot írtál le? Tipikus esete annak, amikor valaki helikopter, de mindenki más a gáz.

Nézz egyszer ki egy fesztiválra. Vannak idősebbek is, nem csak huszonévesek.

Találja meg mindenki a korosztályának való elfoglaltságot? És ki mondja meg, hogy az mi? Te? :D Ha valaki 33 évesen fesztiválozni akar, tudsz bármiféle értelmes érvet mondani a begyöpösödött előítéleteden és felületes ítélőképességeden kívül, hogy miért ne tegye? Csak, mert ez nem érv.

A felnőttség kérdése meg teljes mértékben független attól, hogy valaki szeret szórakozni vagy sem. Remélem, hogy nem gondolod, hogy egy 33 évesen komoly felnőtt vagy, amikor a tőled eltérő véleményekre mindenféle logika nélkül rávágod, hogy butaság.

2018. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%
8-as, marha nagy szeretet lehet köztetek.
2018. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!