Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat tartás pótlása?

Figyelt kérdés

Egy éve szétmentünk a volt párommal mert bántalmazott. Van egy közös fiunk (6éves). Bíróság is volt ahol megegyezés történt.

Páros hétvégén péntek 5 órától vasárnap 6 óráig, páratlan héten pénteken 16 órától 18'30ig van kapcsolat tartása. Viszont múlt héten csütörtökön a fiunk beteg lett 2 napig 39-40 fokos láz..Szinte 2 napig csak aludt. Apukának csütörtökön szóltam h mi a helyzet és halasszuk el 3 hónapig kell pótolni az elmaradást. Erre ő már fenyegetőzött újabb perrel, valamint ha én ezt 3x megcsinálom pénzbírsáot kapok. Szóval mindennel fenyegetett amivel csak lehet. Nem a gyerekét nézi hanem a jogait. Természetesen pótlom a kimaradt 2 és fél órát. Én nem gátoltam sosem a kapcsolatot köztük. De jön az ovi (évvesztes)

Egy hét ovi 2 hét itthon sajnos szokott lenni. Egy kis náthával nyilván mehet apjához de hasonló durva lázas betegséggel sehova sem engedem. Szóval szerintetek ha tudom igazolni h okkal nem engedem hozzá lehet következménye?



2023. aug. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval szerintetek ha tudom igazolni h okkal nem engedem hozzá lehet következménye?"


Nem lehet, orvosi igazolás nem árt azokról a napokról.

2023. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet negatív következménye,csak az exed egy bunkó köcsög!
2023. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van igazolás természetesen. 2-es válaszoló igen sajnos tényleg az. Segítség nyújtás helyett inkább fenyegetőzik,zsarol.
2023. aug. 30. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi igazolás legyen, és kérj tanácsot a helyi gyvsz-nél legyen azért nyoma...
2023. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!