Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót tehet egy kis távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tehet egy kis távolság tartás a kapcsolatban ha sok a vita és féltékeny is vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet az agyára megyek, folyton az5 hiszem meg csal. Idáig en voltam a mindene de mióta új Munkahelye van az erdőn van napi 14 15 óra hosszát, hétvégén pedig maszekol. Sokat van az apjával mert 28 évig nem éltek együtt most viszont abba a városba költöztünk ahol él az apja. Folyton azt képzelem, hogy megcsal mert nagyon keveset van velem. Hiányzik a közös idő, október végén voltunk egy hosszú hétvégén azóta semmi. Az idegeire megyek, tudom. Mondja is, hogy el fogom magamtól taszítani. Mindig el mondja, hogy sose csalna meg de ha nem hiszem el jobban nen tudja bizonyítani. Úgy érzem jól tenném ha nem hívogatnám, csak este ha haza ér beszélnénk, nem keresem, hátha hiányoznánk egymásnak újra. 2 éve mindennap együtt fekszünk le aludni.

2018. dec. 8. 20:50
 1/5 Zzzz90 ***** válasza:
Nem távolságot kell tartanod tőle, hanem felnőni a kapcsolathoz érzelmileg.
2018. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt mégis hogyan tegyem?..
2018. dec. 8. 21:12
 3/5 Zzzz90 ***** válasza:

Erre csak te tudod a választ megtalálni, hisz minden ember más.


Az mindenesetre fontos, hogy miért vagy féltékeny/miért gondolod, hogy megcsalna téged. Ezt muszáj megválaszolnod magadnak.

Miután megvan, tudsz munkálkodni a dolgon.

2018. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk első lépésként próbáld megérteni és elfogadni, hogy a párodnak van élete, melletted is, ami nem a titkolózást, megcsalást jelenti, hanem azt, hogy nem szűnt meg önállóan létezni, csak mert párkapcsolatban él. Találj magadnak elfoglaltságot, ha már van, akkor még többet, akkor nem fogsz ennyit pörögni a dolgokon, és jobban örültök majd egymásnak is.
2018. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó a felvetés, sokat unatkozom délután Nekem itt nincsenek barátaim. Mivel foglaljam le magam? Tanuljak? Itthon miket lehet csinálni? Könyvek, kutya, internet, sport áll a rendelkezésemre. Időm többi részét egy demens intézetben töltöm gyakorlaton, tanulok. Jó ötlet, hogy foglaljam le magam csak nem tudom mivel, vékony lány vagyok nem szoktam fél óránál többet sportolni. Egyébként 23 éves vagyok
2018. dec. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!