Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt voltunk 5 hónapig,majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltunk 5 hónapig,majd pár hónap szünet után újra egymásra találunk.Nagyon hiányolom a kapcsolatból a közös programokat. Csak a szexet jelentem neki?

Figyelt kérdés
Elképesztően szeretem,bármit megtennék érte. Úgy érzem ő ennek a közelében sincs.Olyan mintha csak a szex miatt találkoznánk. Próbáltam vele erről beszélni. Üres ígéretek...kifogások...stb. Mit tegyek?
2009. jan. 1. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj közös programokat szervezni, aminek nem tud ellen állni.(ezt neked kell tudni mi az amit nagyon szeret). Ha ennek mégis nemet mond akkor ne foglalkozz vele. Ha szeret akkor ugyis próbálkozik majd hogy ne haragudj rá...ha nem akkor meg felesleges vele együtt lenned..
2009. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
neked kellene elvinned őt valahova üdülni. Nem kell szállodába elég egy sátrazós kemping vízpart mellé.(ezt azért írtam mert barátnőm hasonló helyzetben van csak ők már 6 éve ezt csinálják.időnként elmennek és jól érzik magukat ha van szex ha nincs. jó kikapcsolódás.)
2009. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!