Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért engedik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért engedik meg a feleségüknek, hogy minden egyes percben ellenőrizzék őket, hol vannak?

Figyelt kérdés

Jó néhány házaspárt ismerek és egy furcsa dolognak vagyok a tanúja. Vannak olyan feleségek, akik a férjüket folyamatosan ellenőrzik, hogy hol vannak és mit csinálnak. Gyakran felhívják, üzeneteket küldenek, a férjek pedig mindenről beszámolnak!

Rendes, normális férjekről van szó, nem titkolóznak, nem csajoznak, rendesen dolgoznak, törődnek a családjukkal. És mégis folyton rajtuk lóg az asszony!

Legutóbb például összefutottunk az egyik ismerősünkkel, Auchan-ban kaját vásárolt a családnak. Nagyon örült a találkozásnak, együtt mentünk végig és pakoltunk a bevásárlókocsiba. Közben meg beszélgettünk.

Érezhető volt, hogy társaságra vágyik, örömmel beszélgetett vásárlás közben, de a felesége háromnegyed órán belül háromszor felhívta!

Semmi közlendője nem volt, úgy tűnt, hogy csak ellenőrzi, hol tart a férje a vásárlással. A férje pedig rólunk nem beszélt, hogy ott vagyunk. Csodálkoztam ezen, mert ismerjük az asszonyt is. Meghívtuk az ismerősünket egy kávéra, de elutasította azzal, hogy nem akar késni, mert haragudni fog a felesége...

Megjegyzem, hogy 10 percről volt szó, bent az Auchan-ban állva ittuk volna meg azt a kib....t kávét!

Kérdeztük, mi a mai program? A válasz: Semmi, pihi van, a gyerekek a nagyszülőknél...

Szóval, ráért volna, de az asszony nyomást gyakorolt rá, ezért nem fért bele az időbe az a 10 perc.


Ez csak egy példa a sok közül.

Sok esetben figyelik az órát és, ha a férjük pl. 17 óráig dolgozik és az út haza 15-20 perc, de 17 óra és 30 perckor nincsenek otthon, akkor már csörög a telefon és a feleségük csodálkozó, ingerült mély hangon kérdezi: "Te hool vaagy??"


Egy ideig lakás felújítás volt nálunk és egy villanyszerelő mester ismerősünk dolgozott a lakásunkban. A lakásban voltak még burkolók és a vízvezeték szerelő mester. Mindenki mindenkit ismert.

A villanyszerelő telefonja óránként megcsörrent, az asszony volt az, ellenőrizte, mit csinál a férje... A többi mester már röhögőgörcsöt kapott ettől, mert az asszony gyanakvóan kérdezte, ha még dolgozik és ott vannak a többiek is, miért nem hallja a hangjukat?

De ez még semmi!

Délután-estefelé indult haza, különböző időpontokban, mert ez a munka ilyen és a szerszámokat is gondosan elpakolta...

És vajon mit tett az asszony?

Másnap mindig felhívott és kérdezte, előző napon Ernő pontosan hány órakor indult el a lakásomból haza?

Gondolom, számolta a perceket...


Hogy lehet így élni? És miért engedik meg ezt a feleségeknek?



2023. szept. 2. 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Azért hagyják, mert papucsok... De most komolyan, mi más lehet a magyarázat? Én max akkor "hagynám" ezt a pasimnak, ha az életemet félteném tőle, de akkor is a menekülés tervezgetném.


Fogalmam sincs, hogy - ha a sztorik valósak - egy férfi (vagy nő) mégis milyen indokból hagyja, hogy ellenőrizgessék.

2023. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbb férfit nem értem, akik kapcsolatban vannak. Nagyon szarul választanak párt, aztán csodálkozunk, hogy annyi válás van. Egyik haverommal is úgy kiabál sokszor a nője meg meg is csalta egyszer, pedig még csak pár hónapja vannak együtt, az meg mint egy szerencsétlen kiskutya, mindent elnéz neki. Pedig egy diplomás 30-as sportos értelmes emberről beszélünk, aki sokkal jobbat is találna.
2023. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

A sztorik valósak!

A párommal ismerünk jó néhány házaspárt és ezt látjuk a többségnél!

Inkább a nőkre jellemző, hogy ilyen szinten ellenőrzik a párjukat.


Én is nő vagyok, de eszembe nem jutna ilyesmi. Mert ez nem normális!

Ha a párom elmegy focizni vagy esetleg sörözni, beszélgetni a barátokkal, ezt elmondja és kb. azt is mikor jön haza. De én nem hívom fel, nem csörgetem a telefonját akkor sem, ha később jön haza. Nyilván akkor jön, amikor véget ért a meccs, amikor elfárad vagy ha a barátokkal beszélget, amikor a többiek is elindulnak haza.


Ugyanilyen a párom is. Ha elmegyek valamit elintézni a városba és útközben látok egy-két boltot, bemegyek, körülnézek. Nem kéri számon azt a plusz időt, hogy hol voltam és mit csináltam. Nem is tudnám ezt elviselni.

2023. szept. 2. 21:25
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Féltékenyek,önbizalomhiányosak.
2023. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Tök jó.
2023. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

A párom megosztotta a helyét velem, bármikor láthatom. (Ezt nem kértem, de egyszerűsíti a dolgokat)


Azért tette, hogy könnyen megtaláljam (új helyre költöztünk, ráadásul nagyon tömeges és hangos programsorozatokon is voltuk), plusz én könnyen elveszek.


De nem ellenőrizgetem és több napos külföldi bulikra is simán "elengedem" magabiztosan.

2023. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

4-es és 6-os:


Amit írtatok, az nem válasz a kérdésemre, hogy egyes férfiak miért engedik meg a feleségüknek, hogy minden egyes percben ellenőrizzék őket, hol vannak?

2023. szept. 2. 22:11
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezd meg ezeket a férfiakat. Nem ismerjük őket, sem az egyéni motivációjukat.
2023. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Az első megírta. Mert papucsok. Azt szeretik ha rövid a póráz. Általában ezek a férfiak egyedül életképtelenek lennének, az anyjuk mellől rögtön egy másik nő mellé költöztek. Az nekik a természetes ha megmondják mikor mit kell csinálni, mert maguktól sajnos hülyék hozzá.

Vagy van valami amiről nem tudsz. Lehet Ernő már sokszor lebukott más nőkkel. Vagy ha az asszony nem hajtja haza akkor elissza a fizetését az első kocsmában amit meglát. Én is nő vagyok, és nagyon nem ilyen ellenőrizgetős fajta. De általában azt látom hogy mindennek oka van. Senki nem szeret sárkányt játszani csak úgy poénból.

2023. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

#6-os vagyok. De, válaszoltam méghozzá szó szerint. Minden pillanatban meg tudom nézni hol van. Azért mert így könnyebb az életünk és nem megengedte, az ő ötlete volt.


Igaz még nem vagyok feleség.

2023. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!