Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idősebb férfiak miért tűrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfiak miért tűrik el, hogy a feleségük megalázóan beszél velük?

Figyelt kérdés
A szexszel valószínűleg már nem tudja sakkban tartani őket. Anyagilag sem. A férfiaknak több a nyugdíjuk, jobb az egészségük, ellátják magukat, házimunkát is elvégzik. Gyerekeik régen felnőttek. Több ilyet is látok a környezetemben. Vissza sem szólnak, holott ad abszurdum egy pofonon sem csodálkoznék.
2023. ápr. 9. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Jaja, biztos azért halnak 10 évvel korábban, mert jobb az egészségük. XD
2023. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem a magyar átlagról beszéltem, hanem ezekről a házaspárokról.
2023. ápr. 9. 20:51
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Én pl. megsajnálom, mikor bele gondolok, hogy vérző orral, törött kézzel kéne boltba mennie...
2023. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom te merre élsz,de erre felénk még az öregek a r3gi nevelésben részesültek,tudják kinek mi a dolga hol a helye.

Itt elég egy öregebb férfinak csak egy kicsit felemelni a hangját,felesége szemlesütve elnézést kér és reménykedik otthon nem kap ettől többet.

2023. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

4

Érdekes. Mifelénk nem, 70+ sem.

2023. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

A férfiaknak több a nyugdíjuk: nem biztos

jobb az egészségük: kétlem, majd 10 évvel hamarabb halnak

ellátják magukat: felnőtt embernél ez alap

házimunkát is elvégzik: ha nem hotelben lakik, akkor jó hogy

2023. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem a magyar átlagról beszéltem, hanem ezekről a házaspárokról. Ismerem őket személyesen.

A házimunka 70 feletti férfiaknál nem alap, esetleg egy kis porszívózás.

2023. ápr. 9. 21:01
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Kitudja mi van a háttérbe. Sok pasi is megérdemli, hogy így beszélnék vele.

Nem magyar átlag. Hát akkor kérdezd őket. Mi honnan tudjuk? Én nem is ismerek ilyet, csak egyet, de ott az öreg férj agyba főbe csalta az asszonyt anno.

2023. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

#4 Nagymamám '35-ben született, az elég rég volt?Sosem volt beszarva nagyapámtól, meg is ölte volna, ha így viselkedett volna vele vagy a gyerekekkel nagyapám.

Nem mellesleg a dédnagyapáim sem voltak ilyenek, akik az 1800-as évek végén születtek.Szóval meddig is kéne visszamenni az időben?A középkorig?

2023. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"A házimunka 70 feletti férfiaknál nem alap, esetleg egy kis porszívózás."


Na ne mondd! Családunk 70 feletti férfi tagjai szoktak takarítani és főzni is. Nem egyszer mikor látogatjuk őket, közlik, hogy ezt vagy azt a férj főzte, sütötte.

2023. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!