Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Ha külsőleg bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ha külsőleg bejön egy csaj és ott van melletted, akkor beindul a fantáziád? Most nem csak a szexre gondoltam!

Figyelt kérdés
Az a helyzet van,h volt barátom naon jóba akar velem lenni,mielőtt összejöttünk is nagyon jóba voltunk.De most meg nem nagyon akar találkozni.és szerintem azért,mert tudja,h bejövök még neki és fél,h újra összegabaoylodunk.Lehetséges ez???
2010. okt. 17. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges ez.
2010. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én nem félnék tőled, ha nem vagy nagyon csúnya és öreg:)

Szerintem normális férfi ha meglát egy jó csajt, ott helyben sunázná, nem hogy elmenekülne tőle

2010. okt. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Narez ***** válasza:
ezt úgy hívják öcsém, megszívtad...elijesztetted!
2013. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tseppkoe ***** válasza:
De hát a lány kérdezi!
2021. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!