Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen filmeket nézel a pároddal? Lányok szerették a gyűrűk urát? Vagy nem? Milyen filmeket ajánlasz? Lányok milyen filmet szerettetek (pároddal vagy a nélkül)?

Figyelt kérdés

Mert most felmerült, hogy a gyűrűk ura egy inkább fiús film, de ki tudja... Pl az unokahúgom meg szereti... Tudom nem mai film!


De már ilyen 10-20 év között gondolom más érdekel mindenkit...


Kedvenc filmed esetleg?


2010. okt. 17. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ex-exemmel anno koreai horrorokat néztünk, a mostani exemmel meg a Trainspottingot, meg ehhez hasonló filmeket. Meg X-aktákat =D 1 horrort néztünk meg együtt. (Trick 'r' Treat, czukcsy halloweeni horror)


16L

2010. okt. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha szereti a barátnőd a horror filmeket, akkor próbálj meg egy jó horrort szerezni, és akár összebújva nézhetitek. Egyébként én inkább vígjátékokat néznék vele, pl. Cool túra, vagy akár Amerikai pite, szóval körülbelül ilyen filmeket ajánlanék. Az ilyen filmek valószínűleg mindkettőtöknek tetszenének. Vagy komolyabb elgondolkodtatóbb filmek, thrillereket. :) Remélem segítettem, üdv.
2010. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem veszélyes dolog először horrorfilmet nézetni egy lánnyal úgy, hogy még nem tudod, hogy milyen filmeket szeret. A gyűrűk urát sok lány szereti, viszont nagyon hosszú film. Gondolom ég a kapcsolat elején vagytok vagy még csak randizgattok. Ehhez ez túl hosszú idő ahhoz, hogy ne történjen semmi.

Szerintem vígjátékot nézzetek. Az rövid is meg mindenki szereti.

20/L

2010. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gyűrűk ura hosszú és unalmas, ráadásul már mindenki látta vagy 46X, szóval inkább olyan amin tuti összegabalyodnak az emberek.
2010. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi kedvenc filmünk: "Piroska és a farkam."
2010. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Gyűrűk Urát, olvastam is

16/l

2010. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és szeretem a Gyűrűk Urát, csak ajánlani tudom :)
2011. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!