Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy mindent félre értett a párod amit tettél, mondtál?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy elcsúszik az egész köztünk mostanában.

Bármi akár kommunikáció, akár egy-egy tett.


Példa:


Este hátulról átölelt fekvéskor és rám tette a lábát. Mondtam neki hogy ne tegye rám a lábát most. Erre sértődötten elfordult.


Vagy van egy koncert amire ő ki akar menni, van hozzá kártyája, én nem akarok ezért venni. Mondtam higy én a kordonig elmegyek ott is hallom te bemész. Erre a válasz: persze ennyire érdekel mit akarok, de lesz.rom csinálj amit akarsz.

Úgy csinál mintha ő rá nem figyelnék, holott inkább azt nézem h neki jó legyen mindig. Mint most is, én nem szeretem ezt az együttest mégse azt mondtam h nem megyek..


2023. szept. 12. 10:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy a lefekvésnél: egész napom húzós volt, görnyedtem egész nap..meleg volt, nem esett jól h nyomjon a lába. ( ezt nem mondtam de nehéz is a lába,vastag)
2023. szept. 12. 10:42
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kellett volna ezeket értenie?


Ez nem félreértés. Legfeljebb érzékenyebb. A félreértés az, amikor egy dolgot máshogy értelmeztek. Pl ő azt hiszi azért öleled meg, mert "nyugi, nem baj, hogy odaégetted a kaját" te meg úgy gondolod hogy "nagyon finom volt, köszönöm, hogy a kedvencemet csináltad".


Egyébként mondhatod hogy "bújj hozzám, csak a lábad nehéz" vagy ilyesmi.

2023. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk az, hogy elkíséred a kordonig, annak tényleg semmi értelme. Akkor már legyél egyenes és mond meg, hogy te nem szereted azt a zenét, menjen inkább a barátaival.

Emellett azért nem mindegy ilyenkor a hangszín, hogy milyen stílusban szólsz, vagy hogy úgy általában milyen gyakran utasítod el. Próbálj jobban kommunikálni, legyél egyenes, ne sumákolj, mindig fusson át az agyadon, hogy nem gondolatolvasó, szóval mond ki amit gondolsz, hogy ő is tudja, hogy mi a helyzet.

2023. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk annak mi értelme van, hogy a kordonig mész vele? Így nem vagytok együtt, nem szórakoztok együtt, olyan mintha külön lennétek. Ez nekem sem esne jól. Ezzel nem teszel jót neki. Mi a jó ebben?

Hogy ne tegye rád a lábát, nem mindegy hogyan mondod. Csak úgy nyersen, kvázi hagyj békén, vagy kedvesen, például jaj ne haragudj szívem, nagyon melegem van, a lábad még jobban melegít, inkább így feküdjünk.

2023. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azért elég sértő dolgok. A lábas esetnél szeretett volna bújni, nyilván mivel egész nap nem látott. Te meg így elutasítod. Ilyenkor lehet szépen kérni, miközben te öleled amúgy, amivel kifejezed, hogy szereted és igényled a bújást.

A koncertnél egyértelmű hogy veled szeretett volna menni, te meg így lerázod, hogy kordonig mész vele, aminek tényleg semmi értelme nincs, kb mintha nyaralni akarna menni veled, te meg felajánlod, hogy a vasútállomásig kimész vele.

Ha sokszor csinálsz ilyeneket, azt fogja érezni, hogy nem fontos neked

2023. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyértelmű neked az neki nem. Nem gondolatolvasó. Ne várd tőle. Ne csak tőmondatba válaszolj mert az félreérthetővé teszi a kommunikációt, hanem az okát is jelezd neki mint ahogy itt is leírtad.
2023. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda,hogy elcsúszik a dolog köztetek, nagyon gyászos a kommunikációd.

Ő kedveskedve hozzád bújik,te meg nyersen odabököd,hogy ne tegye rád a lábát. Ez tényleg olyan, mintha őt utasítanád el. Ezt másképpen kellene közölnöd, és nem elvárni, hogy legyen gondolatolvasó. Pl. Most csak ölelkezzünk,mert fáradt vagyok,fáj a hátam, és így nem kényelmes.


A koncertes ötleted meg egyenesen gáz. Semmi értelme,hogy a kordonig kíséred. Most vagy együtt szórakoztok, vagy nem.

2023. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos elutasitást nehéz úgy értelmezni, hogy neki akarsz jót.
2023. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem szeretem például ezt a zenét amire ő menni akar. Azt miért nem lehet értékelni hogy nem azt mondtam rögtön hogy ne menjünk.
2023. szept. 12. 14:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt kérte volna, hogy egy étterembe menjetek el, de te nem szereted az a helyet akkor mit mondtál volna? Hogy ő menjen be, te meg majd állsz az ajtóban, mert a kaja szag ott is érződik? Mi a logika ebben? Ez ilyen passzív-agresszív játszmázásnak tűnik. Nem mondod, hogy nem akarsz menni, mert nem akarsz te lenni a rossz, ezért felajánlasz egy agyament alternatívát és ha nem tetszik neki, akkor ő a hülye.

Nőj fel és ha valami bajod van, azt mond el normálisan.

2023. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!