Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek rossz gyerekkora volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek rossz gyerekkora volt, zűrös családból származik, felnőve miért nem tud rendes párkapcsolatot kialakítani, miért ront el mindent?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek akinek rossz gyerekkora volt, vagy éppen zűrös családból származik (börtönviselt, munkanélküli, alkoholista, elvált szülők, nyomortelepen lakott, stb).


Az ilyenekkel miért nem lehet normális párkapcsolatot kialakítani?

Ha már úgy jól alakul minden, miért teszik tönkre a saját párkapcsolatukat?


2017. jan. 26. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs előttük megfelelő példa, hogy hogyan kéne kialakítani, és fenntartani egy kapcsolatot. Azt látta, hogy otthon mindig szar volt minden, és azt hiszi ez a normális. Ez olyan, minthogy alkoholista apa lánya sokkal nagyobb valószínűséggel lesz alkoholista férfi felesége, mint akinek a szülei nem voltak alkoholisták.
2017. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában az emberek követik a szülök, környezetük példáját, egyfajta etalonként.

Ha valaki van olyan érett fiatalabb korában, hogy belássa, hogy az eddigi zűrös élet neki nem célravezető a további boldoguláshoz, akkor elindulnak épp az ellenkező irányba pont azért, hogy elkerüljék pl. az alkoholizmust a börtönt,a nyomortelepet. Ez a fajta szemlélet nagyon komoly érettségre vall kell, hogy el tudja képzelni hogy van másik út is de ehhez megint csak tapasztalnia kell. keveseknek adatik az meg.

Én is elég zűrös helyről jöttem, de én pont nem akartam azt amit példának szánt az élet és szerencsémre sikerült:)

2017. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez, megint csak egy általánosítás. Kevés gyerek megy át annyi rosszon, szenvedésen, mint a párom ment át. Még sem vett át egyetlen rossz dolgot sem. Mindig megérzi, mi a helyes út. Munkába, tanulásba, gyereknevelésbe, családba, minden hol helyt tud állni.
2017. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rossz gyerekkorom volt, mégis normális kapcsolataim voltak és egyik sem miattam ért véget. 38/n
2017. jan. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!