Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önkielégítés párkapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkielégítés párkapcsolaton belül, probléma?

Figyelt kérdés
Belefér, normális, vagy sem, ha az ember magához nyúl, miközben kapcsolatban él?

2023. szept. 14. 11:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Hát akkor mondd meg neki, hogy mostantól kereshet magának olyat, aki karba tett kézzel, hűségesen figyeli, amikor ő PS-ezik.


Vagyis kivágni, mint a taknyot!


Ahelyett, hogy otthagyta volna a k...va játékot és átment volna hozzád, együtt folytatni.

2023. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Mivel beteg volt, csak a játékra volt energiája, és én nem voltam tekintettel, hogy beteg...


Látta a játékszerem a kezemben, mikor átmentem megnézni, mit csinál. (Miután végeztem.)

2023. szept. 14. 12:18
 13/26 anonim ***** válasza:
30%
Akkor indokolt a beszólás. Legközelebb rakd el előbb a játékot és úgy menj át!
2023. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

De most mit kért rajtad számon? Ha ő nem tudott/akart szexelni veled, akkor te ne végezhess önki.-t?

Úgy vágtam volna a fejéhez a kisszéket, hogy csak úgy koppant volna.


Ekkora tahóval remélem nem folytatod a kapcsolatot. Ha igen, akkor téged sem tudlak sajnálni, ha kihasznál.

2023. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Van az a gyakoriság, aminél jogos lehet a partner beleszólása. Amikor a szexuális életetekben vagy a minennapi teendőid elvégzésében zavar, hogy önkielégítesz, akkor teljes mértékben megértem az aggodalmat.


De bocs, a te tested a TE tested. Nehogymár jöjjön valaki és megmondja, hogy egy random hétfő délután, munka után mit csinálhatsz a szobádban. Iszonyat gáz. És aki ebbe belepofázik, az mindenbe bele fog.

2023. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Az volt a baja, hogy míg ő betegen szenvedett a PS előtt, én itt élvezkedek, aztán most kiderült, úgy érzi, ő kevés nekem, szar, és ezekre a fa$zságokra van szükség, nekem ezek kellenek helyette...
2023. szept. 14. 14:10
 17/26 A kérdező kommentje:
8 éves kapcsolat, házasság, gyerekek mindemellett.
2023. szept. 14. 14:11
 18/26 anonim ***** válasza:
40%

Jézusom!

Azt hittem egy 20-22 éves éretlen fiú!

Bár így is éretlen ....

2023. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
En csak ideirom a ferjed tulajdonsagait, amit valamiert elfogadsz, szemet hunysz felette. Kontrollalni akar, erzelmi bantalmazast alkalmaz, a jatekfuggosegere csak tippelni tudok, de a ps5 az van annyira draga, hogy ne ajtokitamasztonak hasznaljak. Az onertekelesi zavarai a megfelelo onismeret hianyarol tanuskodnak. De az a bunkosag, amivel maganak vindikalja a jogot, hogy eldontse mit csinalhatsz es mit nem, az nagyon gaz. Biztos vagy te abban, hogy ez egy egyenlo felek kozotti kapcsolat? A masik, hogy ez megfelel neked? A hataraidat megfeleloen meghuztad? Nekem egyik kerdes sem tunik ugy, hogy elsopro igennel valaszolnal. Helyere kene rakni a nagyfiut, ha mar az anyja nem tanitotta meg ra.
2023. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19

Nem mondtál semmivel újat, sokmindennel tisztában vagyok én is.


A kérdést azért írtam ki, mert az évek alatt konkrétan ebből nem volt probléma, nem igazán tudom, hova tenni, ennyi év után miért veri ki a biztit egy ilyen...

2023. szept. 14. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!