Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellett volna védenie?

Figyelt kérdés

A egy férfi kollégámmal (en vagyok a nő) volt egy kis konfliktus, elbaltázott valamit 2x egymás után én meg viccből mondtam neki hogy na lassan lehet keresni az utódodat. Erre besértodott.

Munka után a barátom értem jött kocsival, amikor szálltam volna be a kocsiba oda rohant a kollegám és elkezdett, kissé agresszívan magyarazni nekem, hogy én hogy mertem így megalazni őt, neki milyen fontos ez a munka, egyedul tartja el a családját stb..

Elnézést kértem tőle, mondtam h tobbet nem fordul elő, de ő csak magyarázott több mint fél órán keresztül, ugyan azokat ismetelgette. A barátom meg csak állt és nézett.

Nagyon rosszul esett, hogy amikor látta hogy mar nemtudok mit mondani, akkor sem állt ki mellettem, csak némán állt. Még le is hülyézett a kollégám, arra se mondott semmita párom.

Hazafele kicsit össze is vesztunk emiatt



2023. szept. 20. 20:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kérdező ezek szerint egy időhurokba került cirka egy órára.
2023. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Minek hallgattad fél órát?

A munkahelyi konfliktusodhoz semmi köze.

2023. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azert hallgattam mert ha otthagyom akkor a meloba folytatja, ezt akartam elkerulni
2023. szept. 21. 08:24
 14/18 A kérdező kommentje:
A paromtol nem azt vártam amúgy, hogy a vita targyahoz szoljon hozzá, ahhoz nyilván nem tud, hanem azt hogy az agresszív stílust allitsa meg. Vagy valami. Mivel ez nem egy normalis hangvételű kommunikacio volt.
2023. szept. 21. 08:28
 15/18 anonim ***** válasza:

De miért nem hajtottatok el? Fogta az ajtót?


Én szóltam volna neki, hogy ha nem hagyja abba, rendőrt hívok, szerintem Neked is ezt kellett volna tenni.


Egy agresszív félbolonddal szemben sokszor leblokkol az ember..


Ha a munkahelyen zaklat, ott a hr, de ennyire ő sem lenne hülye, hisz épp ezáltal veszélyeztetné az állását.

2023. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan minek a nyavolyának állította volna meg, amikor a párod tisztában van azzal a ténnyel, hogy szeretsz kötekedni? Inkább el kéne téged hagynia. Hihetetlen mekkora bunkó vagy és aztán még neked áll feljebb. Ha nem állított volna le a faszi, akkor többször is oltogatnád "poénból" mert neked az olyan vicces. Nagyon jól tette, hogy rajtad vezette le a sztrsszes helyzetét, aminek az okozója te voltál. Majd máskor remélhetőleg megtanulod,hogy nem illik mást provokálni.
2023. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sokkal durvább dolgokkal szoktak viccelődni, az enyém ehhez képest semmi nem volt, de ma megkerdeztem a többieket is, azt mondták tényleg túltolta a kolléga, szóval jól gondoltam hogy túl van tolva. És mivel ez még a munkahely területén volt, a főnöknek is szólni fogok, csak ma nem jött be.


Amúgy itt rohadtul nem ez volt a lényeg, csak azért írtam le ilyen pontosan hogy érthetőbb legyen. Kár volt.

2023. szept. 21. 14:41
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok hogyan működik, de nálam (nálunk, amit én tanultam a családban) a következőképpen:


Beszóltál neki. Ő annyira nem vette poénnak (nálam már itt vége lett volna a csávóval, ki nem állhatom a karót nyelt embereket). Oké. Kifejezte, hogy neki nem tetszik, ha nem bántásnak szántad elnézést kértél. Megtetted a tisztedet. Ha az nem elég neki, akkor menjen a fenébe. Én biztosan kiszálltam volna az autóból és ha még sokat pattog pofán verem. Nem azért mert megbántva érezte magát, hanem azért mert az én barátnőmre hangot emel, mikor már bocsánat lett tőle kérve és meg lett hallgatva a kínja. Ennél többet én sem várok senkitől, ha megbánt. Egy őszinte bocsánat és le van rendezve, mindenki megy tovább.


Aztán lehet, hogy csak én vagyok ilyen agresszív, vagy én jöttem barlangból, én senkinek nem hagyom, hogy felőrölje az életemet, csak mert egy viccem rosszul sült.

2023. okt. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!