Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellett volna védenie?

Figyelt kérdés

A egy férfi kollégámmal (en vagyok a nő) volt egy kis konfliktus, elbaltázott valamit 2x egymás után én meg viccből mondtam neki hogy na lassan lehet keresni az utódodat. Erre besértodott.

Munka után a barátom értem jött kocsival, amikor szálltam volna be a kocsiba oda rohant a kollegám és elkezdett, kissé agresszívan magyarazni nekem, hogy én hogy mertem így megalazni őt, neki milyen fontos ez a munka, egyedul tartja el a családját stb..

Elnézést kértem tőle, mondtam h tobbet nem fordul elő, de ő csak magyarázott több mint fél órán keresztül, ugyan azokat ismetelgette. A barátom meg csak állt és nézett.

Nagyon rosszul esett, hogy amikor látta hogy mar nemtudok mit mondani, akkor sem állt ki mellettem, csak némán állt. Még le is hülyézett a kollégám, arra se mondott semmita párom.

Hazafele kicsit össze is vesztunk emiatt



2023. szept. 20. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Mivel nem szaknabeli igy szaknai vitahoz johogy nem tud mit hozzászólni.

De amugy itt csak a tekintely szamitott vilna. Mert ha pl 2 méteres hatarozott pasinak nézne ki meg audival, akkor kicsit másképp festett volna az egész és fél ora se lett volna belőle.


Csóri nagyon aggodhat hogy kirúgják.

2023. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
*szakma
2023. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Az alapján amit leírsz fura. Lehet a barátod szemszögéből más a szitu, de innen nézve elég töketlennek tűnik. Lehet csak hirtelen nem tudta hova tenni a helyzetet, csak meg tudjátok ezt beszélni, hogy legközelebb hogyan kéne, nehéz egy ilyen éles helyzetben jól reagálni.
2023. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Csak az egyik oldalt láthatta az embered (azt, hogy a másik félnek nem tetszik az egyik lépésed), abban is azt, hogy te véded magadat, tehát ezzel elismereted, hogy túllőttél a célon, akkor mégis mit kellett volna tennie? Nem feltétlen ismeri a munkafolyamatot, így a hibát sem az embered, akkor tényleg miért vársz tőle egy ügyvéd szerepet?
2023. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális hogy agresszíven, már - már kiabalnak egy nővel, a barátja meg csak áll és nézi..
2023. szept. 20. 21:13
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

"Elnézést kértem tőle, mondtam h tobbet nem fordul elő, de ő csak magyarázott több mint fél órán keresztül, ugyan azokat ismetelgette."


Életszerűtlen. Ki várja ezt meg? Megmondom neki amit akarok aztán beszállok és induljunk. Azt se várnám meg hogy a pasim megszólaljon. Én megmondtam az idiótának amit akartam, kezdjen vele amit akar 🤷


(És mellesleg az is életszerűtlen hogy az állítólagos pasid emiatt veled veszekedett, de végülis mindegy... :D )

2023. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi van? Más fél órán (!) keresztül vitatkozott veled az utcán a pasi, te meg hallgattad türelmesen miközben a párod az autóban várt? Ez nem valami telenovella ahol fél óra a reakcióidő egy egy mondatra. Kicsit jobban figyelj a reszletekre.
2023. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem
2023. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért hallgattad olyan hosszú ideje? Egyébként ha te voltál a hunyó ugyan minek állt volna ki melletted főleg azt nézve hogy megtetted te? Ráadásul lehet nekirohant volna a csóka, mert hát semmi köze a ti vitátokhoz, nem is érti. Kérdező, ha megvédett volna, akkor meg az lett volna a baj igazából. Ez nyilvánvaló, onnan, hogy "viccesen" másnak beszólogatsz, aztán nem tudod magadat kellőképpen megvédeni, sem lelépni, pluszban persze onnan is hogy még a párodat előszedted.

Azt hiszed ÚGY TŰNIK, hogy körülötted forog a világ és mindent megúszol.

Na kaptál egy jó pofont, hogy felébredj, kérdés tanulsz-e az esetből...

2023. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nőként írom, de a saját hülyeséged miatt komolyan akár meg is veretted volna őt? Te szóltál be a kollégának, ő agresszíven reagált, a párod mit mondott volna? Annyit tehetett volna, hogy rendőrt hív max 😀
2023. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!